Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

36 godina, cist ceo zivot, ne planiram jake doze i drzacu se samo testosterona. Malo je to preuvelicano zbog ovih sto preteruju, inace je jako veliki broj ljudi na necemu ali mudro cute. Nije to toliko strasno ako je u granicama normale, slicno kao sa lekovima.

Link to comment
8 minutes ago, Zli Gli said:

36 godina, cist ceo zivot, ne planiram jake doze i drzacu se samo testosterona.

ja i plačem zbog nekog lika za kojeg znam da uzima samo testosteron...

i gla sujem protiv pere kladarca i testosterona. :mellow:

Link to comment

Pa i ja smatram da sam se vise nego solidno iziveo, sad bi nekako logicno bilo da nadjem zenu i pravim decu ali posto mi to ne ide (jer i ne pokusavam a mene neka nece naci sigurno prva) onda mi ostalo da se igram s ovim. Nisam nikad ni bio protivnik toga, svako radi sta hoce, samo ne kontam likove koji se plase igle pa rokaju razne anadrole i stvari koje su mnogo gore od malo pojacavanja prirodnog hormona sintetickim. To rade i po Holivudu kad se spremaju za uloge mada imaju i onaj "holivudski steroid", anavar, medju najslabijima ali kazu da radi posao a ima bukvalno nula nuspojava. Sve je to za ljude, jebem li ga, samo kad se ne preteruje.

Link to comment

Ma sve razumem, samo pazi, brzo može da ode jetra. I obavezno izmeri nivo testosterona u krvi, ako je visok, onda ti ne treba nešto posebno mnogo steroida...

Edited by Jeremija
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...