Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

a uvek mi nekako zao kad vidim muskarca koji se nabucao a fale mu ramena. zato treba decu na sport od malena. ili toliko nabilduju vratne misice kako bi se umanjila ta razlika uzih ili spustenih ramena. 

Link to comment
50 minutes ago, Zli Gli said:

Pa sad napisite kako treba veca sipka :D Dobar je Nesa, dosta je unapredio teretanu otkako je on vise preuzeo, ulaze stalno... Ja cu preci opet tamo ako kod nas ne bude reseno grejanje a sve su prilike da nece.

 nemate grijenjeee? sad smo ovde ko agenti industrijske sipijunaze :D

pa dobri su oboje, sam odok je spaki bio in charge bilo je vise zasnovano na entuzijazmu, ovo sada cist biznis, izdao onaj najgornji sprat za pilates//aerobik uvece, uveo neke fotelje sto masiraju za 100din minut il sl, uveo proteinski bar, guzva nikad veca, a i dalje za zenski trening sveto pismo glasi: nikako cucnjevi! :laugh:

aj, pa velkom bek kod spanca:)

Link to comment
  • 3 weeks later...
3 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

kočović je 1 julovsko govno 

:mad:

 

ali je jedina nezagusljiva solidno opremljena teretana u mojoj blizini. ostale su ili zagusljive ili lose opremljene, ili oboje, a ima i ona zenska, sa roze zidovima. tako da kocovic.

Link to comment

Ne. Mozda u 70. ima, doduse, ja ciljam 60e ili 45.

 

Teretane po atomskim sklonistima zu uglavnom zagusljive, a neke i krs. Ima ok omanja teretana iznad Gelata ali nema se gdje baciti strunjaca da se odrade trbusnjaci ili istezanje, a to je neozbiljno. Slicno je kod Imo centra, minus prozori plus podrum. U Uzickoj republici tri sprave i sala za aerobik, popodne zauzeta aerobikom. 

Da nije zagusljiv, onaj Klub dizaca tegova bi bio ok, mada su sprave odavno za penziju.

 

Link to comment

Mislim da je Arena ta kod Imo centra.

Ne valja mi jebiga. Zaguslljiva i nema prostora za strunjacu, sem rano ujutru kad nema aerobika i slicnih grupnih treninga. 

Jedino Kocovic i Klub dizaca tegova imaju sve sto treba, ali je ova druga dozlaboga lose ventilirana.

 

Ne brinite za moju karmu, ne mogu da ugrozim sebe sa bih ugrozila SNSovca :)

 

 

Link to comment

To onda moze biti samo u atomskom sklonistu 

I ta je zagusljiva kao i ostale dvije u prostoru tog tipa

 

Ja svakako ostajem u Kocovicu. Hvala za trud. Nema sanse da sam previdjela ijednu teretanu u 60im blokovima.

 

 

Edited by morgana
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...