Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

jutros radila cucnjeve 10x10, ocekujem upalu al ne jaku

obnovih godisnju clanarinu al uglavnom sam u rehab mode-u, a dosadasnjim deformitetima (dupla skolioza, anterior pelvic tilt, winged scapula) sam dodala i blagi genu varum. nije jako vidljivo, spojena su mi kolena, ali ipak da, potkolenice naginju ka spolja i ladno imam problem i da radim jednonozno rumunjsko mrtvo zbog toga, cim krenem padam

Link to comment
2 hours ago, renne said:

Gli ne zajebavaj, koji će ti to penis
Ti baš hoćeš da neko drugi preuzme bisnis mađara

 

Male doze, nisam krimos lozana tako da nije frka. Mozda na kraju uzmem i samo 250, toliko se daje deci kod koje se primeti manjak testosterona.

Link to comment
2 hours ago, InvisibleLight said:

jutros radila cucnjeve 10x10, ocekujem upalu al ne jaku

obnovih godisnju clanarinu al uglavnom sam u rehab mode-u, a dosadasnjim deformitetima (dupla skolioza, anterior pelvic tilt, winged scapula) sam dodala i blagi genu varum. nije jako vidljivo, spojena su mi kolena, ali ipak da, potkolenice naginju ka spolja i ladno imam problem i da radim jednonozno rumunjsko mrtvo zbog toga, cim krenem padam

 

morala sam da guglam sta sve imas. sad tek ne znam kako da te zamisljam :D

 

taj trening 10x10 je odlican, njega sam guslala celog proslog meseca, s kombinacijom cucanj/zadnja loza jedng dana, i zgib/yltw drugog dana. ojaco me je dosta fizicki (vidljivo sam napredovala), a bogami, i psihicki :D

 

 

 

 

Link to comment
11 hours ago, darling said:

 

morala sam da guglam sta sve imas. sad tek ne znam kako da te zamisljam :D

 

taj trening 10x10 je odlican, njega sam guslala celog proslog meseca, s kombinacijom cucanj/zadnja loza jedng dana, i zgib/yltw drugog dana. ojaco me je dosta fizicki (vidljivo sam napredovala), a bogami, i psihicki :D

 

 

 

 

:D kao krilata azdaja. nije nista strasno i odmah uocljivo, svakom mozes naci par deformiteta, pocevsi od 99% bildera* koji imaju zaobljena ramena (torakalnu kifozu) jer su im pektorijalni preaktivni zbog forsiranja bencha i vuku ramena napred. doduse to ima i 90% kancelarijskog sveta zbog polozaja za kompom.

anterior pelvic titl , tj lumbalnu lordozu sam skoro anulirala, jacanjem gluteusa ,hamstrings & abs-a i istezanjem erector spinea i hip fleksora. prvi put u zivotu sam videla rezultate, da mozes opraviti posturu vezbama

 

10x10, njemacki sistem, mama

 

*:

 

 

Edited by InvisibleLight
Link to comment
On 24.9.2018. at 16:02, darling said:

:laugh:

 

za koji od svih deformiteta? meni ovaj na slici izgleda snazno, nisam bas zagledala detalje.

u svakom slucaju, nas lepi i snazni trener nije deformisan nimalo :D

 

 

Quote

zaobljena ramena (torakalnu kifozu) jer su im pektorijalni preaktivni zbog forsiranja bencha i vuku ramena napred

 

ne kazem da nije snazan..

 

gazda junior ostavio knjigu primedbi i mi mahom upisali da fali jos jedna sipka, jer je uvek guzva na cucnju itd, juce stigla nova 'sipka':

 

body-pump-set-atlas.jpg

:laugh:

ko neka igracka, sipka 2,5kg, s svim tegovima maksimalno 20 kg

 

 

Link to comment

Pa sad napisite kako treba veca sipka :D Dobar je Nesa, dosta je unapredio teretanu otkako je on vise preuzeo, ulaze stalno... Ja cu preci opet tamo ako kod nas ne bude reseno grejanje a sve su prilike da nece.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...