Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Meni se od petka promenio trening. Umesto full body work out, sad nekako radim gornji i donji deo, cini mi se. :D U subotu sam imala trening za donji deo (cucnjevi u raznim varijantama preseceni latom i veslanjem) i posle otisla na derbi i mislila sam da ako padnem u guzvi da nikad vise necu biti u stanju da se podignem sa poda. 

 

Sad sam stukla 250g skuvanog seksi juneceg ribica. Sinoc sam pravila darlinging seksi sladoled od seksi jagoda i seksi rikote. 

Link to comment
2 minutes ago, MayDay said:

Meni se od petka promenio trening. Umesto full body work out, sad nekako radim gornji i donji deo, cini mi se. :D U subotu sam imala trening za donji deo (cucnjevi u raznim varijantama preseceni latom i veslanjem) i posle otisla na derbi i mislila sam da ako padnem u guzvi da nikad vise necu biti u stanju da se podignem sa poda. 

 

Sad sam stukla 250g skuvanog seksi juneceg ribica. Sinoc sam pravila darlinging seksi sladoled od seksi jagoda i seksi rikote. 

Se ti to spremas da gledas zvezde (zamalo da napisem zvezdu) sa mnom¿

Link to comment
5 minutes ago, MayDay said:

Nisam znala da moram da rokam seksi proteinsku ishranu i cucnjeve da bih s tobom gledala zvezde. :D

Moras da budes u kondiciji, nidje nema toliko zvezda ko na Kanarima:)

Link to comment
  • 3 weeks later...

Bilderi, jel radi neko od vas sa personalnim trenerom, ono 1na1? Kakva su iskustva sa tim?

 

Ubih se objasnjavajuci zenskoj polovini da joj to ne treba, vecinu stvari koje vidjam u teretani su batice koje drndaju telefon dok bleje u neposrednoj blizini vezbaca i ne koriguju ga nimalo. Mada mozda gresim, otkud znam, nije kao da sam obisao vise od 3 teretane u kraju.

Link to comment

nisam bilder al kapiram da moze biti svrsishodno ako neki bas zna, ali u zivotu nisam takvog sreo.

stavise, u prosloj bilderani sam imao jednog u teretani, lik izgleda kao iz marvel stripa, malo stariji, reko bih botoksiran, ali ono, lik iz stripa gradja.

 

u svakom slucaju, djed kog je trenirao dobio je srcku na treningu. lik od nekih mozda 70, vidi se da je na hemiji i vijagri, besna kola, bilderana svaki dan, i to svaka vezba do otkaza.

na isti nacin je trenirao i jednog bakija, navodno drag dilera (lambo, kajen, maserati), koji je bas puno bio na hemiji, i recimo jednu ribu, prilicno dobru fakat.

znaci nista nije menjao u odnosu na klijenta.

naravno da su ga posle toga izgonili.

 

hehe, a posto smo postali kao ortaci, pitam ga jedared za bol u ramenu prilikom kosog benca. odgovor - a da ja tebi zakazem termin? 

reko pali brt, tegom cu te.

 

misljenja sam da takav ili slican batica apsolutno ne moze da doprinese.

 

no opet, ako neko zna, kapiram da je od pomoci i da svako novo neku novu korisnu caku izmisle.

 

Link to comment

Pa to, taj lik je podjednako neozbiljan kao ovi sto sam ja vidjao, samo to kanalise na drugi nacin, koristi jedan te isti rezim treninga, ne prilagodjava itd. Ovi sto ih ja vidjam mi deluju onako fino, zdravo, mozda su cak i skolovani treneri, DIF i taj fazon, ali blea, brate, blea.

 

Otkud znam, ova se uhvatila za neki program ishrane, trening, merenje telesne masti. Na papiru deluje stvarno dobro, ali nemam pojma kako je u praksi.

Link to comment

Ako je riba baš analfabeta možda da uzme na 1 mesec npr. Posle sve to naučeno može da samostalno varira. 

A sad da kupuješ nekog da ti sedi nad glavom. Važno je da shvati zašto hoće da vežba i da se zaljubi u proces, a ne samo da plaća za rezultat koji pretpostavljam da je dobar izgled iako nam vežbanje daje još dosta toga. 

Edited by nisam ja
Link to comment
15 hours ago, goofs said:

Bilderi, jel radi neko od vas sa personalnim trenerom, ono 1na1? Kakva su iskustva sa tim?

 

Ubih se objasnjavajuci zenskoj polovini da joj to ne treba, vecinu stvari koje vidjam u teretani su batice koje drndaju telefon dok bleje u neposrednoj blizini vezbaca i ne koriguju ga nimalo. Mada mozda gresim, otkud znam, nije kao da sam obisao vise od 3 teretane u kraju.

Odvedi je sa tobom na trening, odmah leg day prvi dan i verovatno si se resio problema zauvek :fantom:

Link to comment

Prvo, ako ti je neprijatno što je trener muškarac, ima dosta teretana sa ženskim trenerima, tako da to ne bi trebalo da predstavlja problem.

 

Ja lično nikog ne bih savetovao da krene bez trenera, barem ne dok se ne nauči šta, kako, i kad treba da se koristi...

Link to comment
1 hour ago, Jeremija said:

Prvo, ako ti je neprijatno što je trener muškarac, ima dosta teretana sa ženskim trenerima, tako da to ne bi trebalo da predstavlja problem.

 

sine, ti si meni kralj svemira. burazera mi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...