Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Au lebe mekani, ovo je odlicno za core i ledja, jer njima balansiras nesimetrican teg, ali...cenim da se dosta lako izgubi kontrola, pa onda ne vezbas misice nego se krivis, a ono, bolje si pucati u nogu nego to

Link to comment

I ne seri debeli, kad malo bolje razmislim tesko mogu da se setim funkcionalnije vezbe od ove za zivot van teretane. Mislim, svaka cast regularnom barbell deadliftu, ne trba trositi reci o tome koliko je to dobra vezba, ali kad ces u RL da podizes nesto potpuno simetricno, savrseno izbalansirano, sa idealnim hvatom i sa 20 cm visine?

Edited by Milogled Bluff
Link to comment
2 hours ago, Milogled Bluff said:

Jer probao neko ovo?

 

 

Sramim se priznati, ali mene bucica od 32 kg sasvim lepo radi u ovoj vjezbi :blush:

mnogo lakse i lepse sa girjom,tj kettlebel.Rucka ti taman da tu neku visinu da ne moras da se krivis.Radio umesto klasicnog mrtvaka.

Link to comment
3 hours ago, askeladden said:

mnogo lakse i lepse sa girjom,tj kettlebel.Rucka ti taman da tu neku visinu da ne moras da se krivis.Radio umesto klasicnog mrtvaka.

Pusti ti bildere ne znaju oni sta je to.

Link to comment
6 hours ago, askeladden said:

mnogo lakse i lepse sa girjom,tj kettlebel.Rucka ti taman da tu neku visinu da ne moras da se krivis.Radio umesto klasicnog mrtvaka.

 

Cekaj, a kakve veze ima visina sa krivljenjem? Bucica ti daje veci range of motion od girije, sve ostalo je isto. Kao deficit dedlift vs regularan dedlift.

 

Btw, s kojom girijom si radio? 32-ojkom?

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Recimo ako imas metar i zilet ili kratke noge u odnosu na torzo,onda i moze.Pogledaj snimak kako kada lakat prodje koleno,gubi se torakalna ekstenzija,plus krivljenje i eto lepe sanse za posetu kostolomcu i kupovine MD Joint.

Radio sa 24.32 koristio za farmers walk.Kilav sam.Elem,dobra vezba.Na traku poneses medecinku ili teg i hodas uzbrdo sa jednim tegom u ruci.Ledja,ruke..Puls za par min. 

Link to comment

a sad ozbiljno, u cemu je fora pa se lozis na te asimetricne i potencijalno opasne vezbe?

nemoj mi samo o realnim situacijama gde se nesto dize, posto obojca znamo da si o takvima eventualno slusao iz prica.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...