Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Nije bitna stvar ukusa, vec neukusa...mali je smesan. Imam ortaka iz srednje drzi teretanu...sve je to ok al ih jebe disproporcija, valjda je to jedino sto mogu da urade za svoj komplex. Nemam nista protiv njih samo kazem.

Link to comment

Najveći trik koji je Đavo ikad izveo je kad je ubedio likove od metar šezdeset da će biti bolji frajeri ako se nabilduju

 

 

Meni ne smeta, u svakom slučaju im je zdravije nego da se ne bilduju (osim ako uzimaju roide).

Edited by Jeremija
Link to comment

pih, preraso sam.

elem, meni je bodibilding po definiciji sranje, bio malen il grdosija, svejedno.

volim da dignem sto vise, i to je to.

 

 

Treba i discipline za to, ja kad dodje dan za vežbanje, i ne razmišljam o tome, samo odradim, i to je to. Tako prošlo već preko 20 godina. Bukvalno se sećam kad sam u teretani gledao Wimbledon '95.  :fantom:

Link to comment

Možete da me posavetujete nešto? 

 

Znate da sam imala problema sa leđima letos, pa sam tada počela svako jutro da vežbam mišiće što mi nose kičmu, da radim plank svaki dan po minut i po, dva i stvarno mi je super. Nisam imala problema sa ledjima nikakvih mesecima. Čak ni u onim danima, kada ljude sve boli. :D

 

Otvara se za neki dan najveća teretana na BB u mom kvartu i ja mislim da se upišem da malo protandrljam i nordijsko skijanje jer mi to baš super i malo neki leg press i tako. Uglavnom, ja bih volela da počnem da učim i radim mrtvo dizanje da se malo kurčim. :D I sad, gledam cenovnik i piše da sa trenerom 3x nedeljno košta 20 hiljada. Meni malo glupo da stalno ide trener za mnom stalno i dosta je to novca da iskovrćem svakog meseca, ali bi mi bilo okej da prvim mesec dana to radim s njim da me nabifla sa tehnikom i da me drži na oku. 

 

Dva pitanja. Pod jedan, je l ja to generalno smem? Mislim, meni je magnet ispravan i nemam nikakvih problema sa skeletom, samo mi je tada se malo zarotirao pršljen koji je sada namešten. Pod dva, to se nauči za mesec dana, je l tako?

Link to comment

Trebalo bi da se nauci i valjalo bi mesec-dva da radis s nekim, posebno ako nista ne znas. Nije mrtvo bas sve, ima tu jos stvarcica koje bi ti valjale a za to je najjednostavnije da pratis nekoga ko zna.

Sto se tice toga da li smes, to je pitanje za doktore, ali i ljudi s tezim problemima su radili.

Link to comment

Treba i discipline za to, ja kad dodje dan za vežbanje, i ne razmišljam o tome, samo odradim, i to je to. Tako prošlo već preko 20 godina. Bukvalno se sećam kad sam u teretani gledao Wimbledon '95.  :fantom:

mladi decace, ja na tegovima od 91.

Link to comment

Pitala sam krajem oktobra na kontroli i doktor mi je rekao da sam ja kompletno zdrava fiziovajz i da redovno vežbam ako hoću da ostanem zdrava. Pitala sam vas zato što vi radite dl svaki dan, pa imate iskustva s tim da li vam je neko rekao pod kojim uslovima smete, kome su zabranili, etc.

 

Ne znam ništa o dizanju tegova, zaista. 

Link to comment

Nema tu mudrolije, ako je lekar rekao da si zdrava onda mozes da radis sve. I trebalo bi i da dizes tesko ako zelis da ostanes zdrava dugorocno. Naravno, da to radis pametno i bez nekih velikih rizika. Zato je neko ko moze da ti pokaze kako se pravilno rade stvari najbolji potez.

Link to comment

mladi decace, ja na tegovima od 91.

 

 

 

Trenirao tenis, pa (posle) plivanje još od sredine osamdesetih. :fantom:

 

 

Dižem od devedeset treće, prvo sam to radio kod kuće, imao sam i onu mašinu za veslanje, medjutim toliko je škripala da sam morao da je se ratosiljam.. U teretani od devedes' pete.

 

 

 

 

Zar nisi rek'o da trenutno ne možeš da treniraš?

Edited by Jeremija
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...