Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

ja sam stidljiv.
Ajde, ajde, Toni i ja cemo ti cuvati strah
Miralem ne može da okači sliku jer ne može biti uslikan a razlog je taj što mu se ćela toliko presijava da onemogućava bilo kakvo slikanje.
excuses, excuses...
Link to comment
Ajde, ajde, Toni i ja cemo ti cuvati strah
najbolje ces mi cuvati strah ako se ti prvi okacis. deal?
Miralem ne može da okači sliku jer ne može biti uslikan a razlog je taj što mu se ćela toliko presijava da onemogućava bilo kakvo slikanje.
nemas pojma, cela mi sluzi umesto blica.
Link to comment
mnogo price, malo slika.
Slikace se kad udare definiciju k'o Svarceneger iz najboljih dana.Moram da nagovorim zenu da me slika sa vesh masinom podignutom iznad glave (i posle jos jednom kad mi padne na glavu, ali to za osiguranje, a ne za forum).
Link to comment

i nisam stigao da kupim rukavice i naravno poceo da osecam zuljeveza sledeci put obaveznoi prvi mali problemcicprocenim tezinu za pulover za 3x10 i mislim da sam to dobro uradiona kraju prve serije preskoci mi levo rame, druga svaki put preskakanje i odustanem posle cetvrtog pokusajavise razgibavanja, manja tezina i nema vise zezanja sa spustanjem do maxa

Link to comment

desilo se...kuvalo se vec dugo i konacno se desilo...flatmate kupio ploce (ukupno 87.5kg) i sa onom mojom olympic bar i nekim gym floor sad lepo imamo lifting platform u dnevnoj sobi (plocice ko sisa). i sta sad...sta sad mene sprecava da svaki dan cimam onih 70kg ili da probam 80kg ili da se odvaljujem od slicnih tezina...? nista, samo stepeniste izmedju mene i sipke...

Link to comment

da razresimo tu dilemu - nista me ne sprecava. odradila 5x70kg, 5x72.5kg (nova tezina). pa nakon 2 sata 3x12@50kg romanian, posto je flatmate namestio bar na 50kg, da se ne baci... sta cu jos do veceras da odradim nemam pojma. valjda ce mi dosaditi u dogledno vreme.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...