Jump to content
IGNORED

vize, vize, vize, ze, ze, ze...


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Ne možeš u UK sa irskom vizom nikako, jedan moj drugar je ozbiljno najebao kada su ga startovali na katamaranu koji je plovio na relaciji Dublin - Liverpool.

 

Neiskusno - trebao je da predje zemljanim putem u S. Irsku, pa odande domacim letom za GB.

 

Kakve su mu bile posledice toga?

Link to comment

Izvukao se na priču da nije imao pojma da ne može sa irskom vizom u UK i da je hteo samo jedan dan u razgledanje Liverpula. U Irskoj je bio legalno (posetio sestru), poverovali su mu. Proveo noć u Liverpulu u luci u pograničnoj policiji, ujutru ga vratili u Dablin brodom. Dobio je naknadno obaveštenje da je dobio dvogodišnju zabranu ulaska u UK.

Link to comment

a hoće li nama buđavi UK i buđava Irska ikada ukinuti sluzave vizurčuge, pitam se baš

Ja mislim da će Srbija biti jedini slučaj u istoriji da ostanu vize za UK čak i kada Srbija udje u EU. Takve su nade da će ukinuti vize.

Link to comment

Ja mislim da će Srbija biti jedini slučaj u istoriji da ostanu vize za UK čak i kada Srbija udje u EU. Takve su nade da će ukinuti vize.

 

vi bas dugorocno planirate, nema sta...

stavi se u njihovu situaciju, ovih budjavih - zasto bi ikada ukidali nama vize?

Edited by Djuro
Link to comment
  • 4 months later...

Da li se viza za Australiju sa srskim pasosem mora vaditi iskljucivo u nasoj zemlji ili moze i u drugim zemljama, tipa EU? Drugarica je vadila vize npr. za Japan i Ameriku u samoj Francuskoj dok je zivela tamo, ali ne znam da li je to generalno svejedno ili zavisi od nekih propisa zemlje.

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Ne mora, možeš slobodno da apliciraš u zemlji u kojoj živiš.

Apliciraj online, vizu i onako više ne stavljaju u pasoš

Edited by beta kentauri
Link to comment
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...