Jump to content
IGNORED

vize, vize, vize, ze, ze, ze...


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

jednom sam usla sa americkim isprozivala me je sluzbenica najstrasnije. nisam mogla da nadjem srpski bio je negde u rancu a americki drzim u zadnjem dzepu od farmerki. od tada se ne odvajam od crvenog. krenula je i ona sa boravkom ali kada sam krenula da vadim sve iz ranca odustala je.

Ja planiram sutra da udjem sa UK pasosem (mislim da sam dvaput to vec radio) i ne ocekujem nikakva pitanja ili probleme.

Link to comment

Drugar juce predao moj pasos i zahtev za [tranzitnu] Azerbejdzansku vizu u ambasadi u Beogradu. Sad ide cekicanje do sledeceg utorka/srede...

Link to comment

Da li se za britansku vizu srpski pasoš može predati ambasadi UK u Parizu, ukoliko je srpski državljanin rezident u Francuskoj?

Link to comment

Da li se za britansku vizu srpski pasoš može predati ambasadi UK u Parizu, ukoliko je srpski državljanin rezident u Francuskoj?

A kako ces drugacije?? Da putujes u Beograd da tamo aplicirash??

Link to comment

aplicira se online a pasoš se šalje poštom (DHL-om) nekoj agenciji u Srbiji kojoj su autsorsovali posao oko viza, a oni to dalje šalju u Poljsku, mislim...

 

svejedno bi mi bilo lakše da završim u Francuskoj.

 

ne znam kako ide, zato pitam

Link to comment

Da li se za britansku vizu srpski pasoš može predati ambasadi UK u Parizu, ukoliko je srpski državljanin rezident u Francuskoj?

 

Trebalo bi da je zaduzena ambasada/visoki komesarijat u zemlji u kojoj si rezident, nezavisno od drzavljanstva.

 

 

Ovo moje sa AZ vizom je suprotno tome, jer ne bih da me oderu ovde, a u Beogradu su izgleda malo fleksibilniji :)

Link to comment

hvala. a može li se to rešiti bez idenja u Pariz, poštom recimo?

 

S obzirom da uzimaju biometrijske podatke, tesko. Bar za predaju, mozda moze da se primi nazad postom.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...