Jump to content
IGNORED

Supernatural


mandingo

Recommended Posts

  • Replies 507
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    81

  • Arkadija

    78

  • MiddleClass

    74

  • Filipenko

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vratila se braća! :wub:Poslednji dijalog u kolima. :lolol::Hail:
+milionAli imam jednu primedbu. Na početku, Din u onom dedinom skloništu, razgleda "koplje sudbine", i nema pojma šta je to!!!! Jebi ga, u ovoj seriji, obojica su znali za sve moguće opskurne mitove i legende, širom sveta, uključujući i neko čudovište iz južne Srbije ( jel tako beše), a Din ne zna za koplje koje je probolo razapetog Isusa i po predanu ima nadnaravne moći. Uostalom, spominje se , sigurna sam, u bar jednom Indijana Džonsu :lolol: Edited by Arkadija
Link to comment
+milionAli imam jednu primedbu. Na početku, Din u onom dedinom skloništu, razgleda "koplje sudbine", i nema pojma šta je to!!!! Jebi ga, u ovoj seriji, obojica su znali za sve moguće opskurne mitove i legende, širom sveta, uključujući i neko čudovište iz južne Srbije ( jel tako beše), a Din ne zna za koplje koje je probolo razapetog Isusa i po predanu ima nadnaravne moći. Uostalom, spominje se , sigurna sam, u bar jednom Indijana Džonsu :lolol:
Sa zakašnjenjem, valjda je Din uvek bio mangup a Sem štreber, pa mi nije toliko čudno.Inače, taman sam pomislio da je Alfa iz prošle epizode ispunio svoje obećanje, kad ono.
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Vratila se braća uz pomoć starih najboljih likova. Samo da podsetim Arkadiju. :)Inače, cela sezona ima više stand alone epizoda nego inače, ali ja se ne bunim.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Završi se i ova osma sezona

a da ni Sem, ni Din nisu poginuli, zaglavili u paklu ili čistilištu. A imali smo i pljusak palih anđela. Šta više za kraj jedne sezone.

Link to comment

Meni je ooodličan kraj sezone! Em se priča još više zapetljala (:Hail: :Hail:), em je bilo tužno i teško, em KO ĆE DA DOČEKA SLEDEĆU SEZONU!!!!

Link to comment

Super je kraj sezone. Krauli je najveca faca univerzuma! "Girls" :lol:Nadam se da ce biti jos ovoliko sezona, jer grijeh je ovo prekinuti. :)

Link to comment
  • 3 months later...
SupernaturalOctober 8 at 9:00 PM on The CWSam and Dean Winchester recently survived their toughest foe to date—Supernatural's disappointing seventh season—and then bounced back with a pretty good Season 8. Let's hope that trajectory continues in Season 9 as the show moves to Tuesdays.
:wub:Moram da priznam da mi nedostaju.
Link to comment
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...