Jump to content
IGNORED

Razna prakticna pitanja


yolo

Recommended Posts

Iskreno, prvi put čujem za ovo što sada pričate za dizano testo. A i svi tv kuvari uključujući Remzija kažu da treba nežno sa dizanim

testo za kore je nešto drugo

ama ok, al ja kazem, ono testo koje premesim pa pustim da se jos jednom digne. tj. jos dvaput, posto ga opet ostavim da se dize kad ga oblikujem, dok se rerna greje

 

dajte sliku tih shprotija, ima i ovde neke crno-zlatne, da vidim jesu li iste

Edited by aram
Link to comment

baš sam dobio danas neke menije da biram za godišnje okupljanje firmino, predjelo karpaćo od hobotnice

 

nikada nisam probao dugačku listu namirnica, na kojoj su i hobotnica i jagnje i jare i još mnogo životinja

 

neće se desiti ni ove godine

Link to comment

Ima tih konzervi u Rodi i cene su atraktivne. Od malih nogu obožavam za večeru kuvani krompir sa konzervom ribe i glavicom crnog luka pa smo upravo, žena i ja overili konzerve koje spominješ. Ja shproti (dimljene papaline), ona lososa. Shproti su super kao i ruske u onoj lepoj crnoj konzervi sa zlatnim slovima i kostaju 120kinti. Losos u konzervi je isti kao i svi koje sam do sada jeo-blagog nezanimljivog ukusa, tako da njega više neću uzimati. Uzeo sam i skušu, ako se dobro pokaže navući ću zalihe zbog atraktivne cene.

Shproti i alkohol je pizdary combo.

Video sam i haringu od istog proizvodjaca al haringa mi je super samo usoljena a takve više nema kod nas.

 

 

jesi kupio u Rodi ili u Kiviju?

Link to comment

Ima tih konzervi u Rodi i cene su atraktivne. Od malih nogu obožavam za večeru kuvani krompir sa konzervom ribe i glavicom crnog luka pa smo upravo, žena i ja overili konzerve koje spominješ. Ja shproti (dimljene papaline), ona lososa. Shproti su super kao i ruske u onoj lepoj crnoj konzervi sa zlatnim slovima i kostaju 120kinti. Losos u konzervi je isti kao i svi koje sam do sada jeo-blagog nezanimljivog ukusa, tako da njega više neću uzimati. Uzeo sam i skušu, ako se dobro pokaže navući ću zalihe zbog atraktivne cene.

Shproti i alkohol je pizdary combo.

Video sam i haringu od istog proizvodjaca al haringa mi je super samo usoljena a takve više nema kod nas.

 

 

Je l' misliš na ove papaline

 

 

 

Men' su super, redovno održavam štek jer se ponekad teže nalaze. Čini mi se da je ranije bio veći izbor tih dimljenih ribičica.

Često ih stavim na picu. Prepolovim svaku i rasporedim, uz obaveznu šaku one zlatne mešavine, poneku maslinu i gomilice sitno seckanog paradajza.

Bude odlično.

Link to comment
  • 3 months later...

e. uvek se zeznem kad kuvam heljdu /proso/ integralnu rizu..ispadne vise nego sto mogu pojesti

jel ok da se pojede sutra, da ostane jedan dan u frizideru?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...