Jump to content
IGNORED

Razna prakticna pitanja


yolo

Recommended Posts

I ja video na moru pre par godina i zabezeknuo se kao i ti.Gledam (sa jedno 5-6 metara daljine) i mislim se "sta radi ova zena, gnjavi i gnjeci nar, dal' pravi neki sok, sta li?!"Onda u tri poteza prosu vodu, izbaci jos par trunki i tresnu vanglu punu nara pred decu... Aaaaaaaaaaaaaa! :lolol:

Link to comment

da i ja ga sečem uzduž...ali ovo ništa nije zabavno tj. jeste ali meni jedenje nara posebna zanimacija baš onako komplikovano,da ga čistim i grickam zrno po zrno..uzmem činiju i nar,krpu ili kecelju,sednem i grickam i to trajeee i trajee takoreći 1 ritual :Pali ova oba načina se moraju probati

Link to comment

potpuno bih se složila sa ivy i delijom.moj muž često uvati pa očisti nekoliko komada, pa za svakoga servira onako u činijici sa kašičicom, i to se smaže za cca minut i nemaš osećaj ni da si ga jeo :(

Link to comment

ja volem da ga prvo lepo <svinjski>* celog očistim, a onda uživam :Da moj koalicioni voli nar s jogurtom*presečem "uzduž" napola, a nekad i na četvrtine, i onda prosto redom odvajam od kore i ubacujem u činijicu/tanjirić

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...