Jump to content
IGNORED

Sladoled


FranziskaKafka

Recommended Posts

  • 1 month later...
grandissimo extra nugatzivote :wub:
nosis moje cipele, jedes moj sladoled,... gde je tome kraj? :lol: (sinoc, otprilike u isto vreme kad i ti, dotukla sam kutiju ekstranugata i zakljucila da je staro pakovanje ukusnije, cokoladnije i nugatije od ovogodisnjeg novokomponovanog. dakle, ako ima kod tebe da se kupi onaj s jednobojnim providnim poklopcem, bez braon trake po ivici unaokolo, taj je zakon.)
Link to comment
  • 2 months later...

ajsfektori tiramisu kapucino mnogo dobar. (valjda je njima sve mnogo dobro, dobra im je ta vanila osnova, pa onda samo dodaju jos dobrih ukusa)nije sladoled, al je iz frizidera, pa moze i ovde: frikomov kesten u casi i u kutiji bljak, nikakvog ukusa, ne znas da l jedes kesten, pasulj il krompir.

Link to comment
ajsfektori tiramisu kapucino mnogo dobar. (valjda je njima sve mnogo dobro, dobra im je ta vanila osnova, pa onda samo dodaju jos dobrih ukusa)nije sladoled, al je iz frizidera, pa moze i ovde: frikomov kesten u casi i u kutiji bljak, nikakvog ukusa, ne znas da l jedes kesten, pasulj il krompir.
Zato je frikomov šlag KEVA! :)
Link to comment
  • 2 months later...

Frikomovi ekstra kinževi- 1. sa pomorandžom i 2. sa kikirikijem su ovih dana na sniženju, umesto 120 koštaju 80 dinara. Ja sam pojela komada 2. Malo sam promukla, ali nema veze.

Link to comment
Nije mi jasno zašto vaš Ledo ima veću gamu okusa od našeg... :zavist: angry.gif
naprotiv. upravo je obrnuto. mi kaskamo za vama. a da je nase jeftinije, jeste. mnogo. zavidi. :lol: Edited by darling
Link to comment
naprotiv. upravo je obrnuto. mi kaskamo za vama. a da je nase jeftinije, jeste. mnogo. zavidi. :lol:
Da im nanu naninu Frikomovsku za ukidanje dvolitarskog Twicea, Ledo ga i dalje uredno imade u ponudi... Čini mi se da će ovo biti treća sezona bez velikog pakovanja.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...