Jump to content
IGNORED

Sladoled


FranziskaKafka

Recommended Posts

Novi Frikomov Vanila special, fantazija ukusa.Doduše i cena mu je paprena.
jel misliš na ovo?vanila.pngvideo na sajtu da postoji, ali nisam video u radnjama, nisam nešto ni obraćao pažnju...tu običnu vanilu najviše volim, koja je cena? Edited by mr@ki
Link to comment
jel vam taj tropicool iz Nestle sanduka?
da, konačno i oni imaju sajt gde možeš videti celokupnu ponudu.nego, da li mi se čini ili imaju nešto jako malo sladoleda? oni su izgleda većinu ukusa povukli sa tržišta...
Link to comment
jel misliš na ovo?vanila.pngvideo na sajtu da postoji, ali nisam video u radnjama, nisam nešto ni obraćao pažnju...tu običnu vanilu najviše volim, koja je cena?
taj, tajIma u Maxijima i Merkatoru.440 dinara to malo pakovanje od pola litre
Link to comment
taj, tajIma u Maxijima i Merkatoru.440 dinara to malo pakovanje od pola litre
u bre, baš mnogo...mislim da ću ostati veran ICF kantici od vanile koja je čini mi se 280 din/800 ml.probaću i ovo nekom prilikom, ali ne verujem da je baš toliko bolji. ima onda garant i u lokalnoj Idei, to je ionako njihovo... Edited by mr@ki
Link to comment

Ja odustala od domacih sladoleda, po cenu da ispadnem sladoledni snob sve mi manje ili vise lici na sapun. Juce kupila neku malu masinu za sladoled u Tehnomaniji, bacam se na eksperimentisanje.edit: izvinjavam se, ispadoh ko neko nevaspitano dete, pa sad svi ovi vasi ljubimci sladoledi nisu za mene. majke mi nije tako, nego sam stalno u potrazi za nekim ukusom koji mi cuci u glavi a nema ga u real lifeu, pa mi kriv frikom, aloma i ko sve ne. kupila sam ovu masinicu u krajnjem ocaju, da bih mogla samu sebe da krivim ako ne valja. a ona renneova vanila i darlingin cupavac - probacu, da ne ispadne da im nisam dala sansu. eto. :)

Edited by fluffer
Link to comment
  • 2 weeks later...

probao te frikom selection, umereno zadovoljan, vanilija ima ona crna zrnca kao da je prava mlevena, super za nas snobove ali je brutalno preslatka da ispadaju plombe. cokolada takodjer ima neke andrmolje kad zagrizes ali nije dovoljno cokoladna. idemo dalje....

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...