Jump to content
IGNORED

Sladoled


FranziskaKafka

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Zamal' da glavom platim. Potrčala sam da kupim Frikomov Štraus čizkejk na sniženju i uštedim bogatstvo od 50 dinara. Neka kisela supstanca iz tog sladoleda me je stegla u grlu da sam počela da se gušim, a potom i da se češem. Za izbegavanje.

Link to comment

Nemoj da se neko zayebo pa kupio odvratnost zvanu Schwarzwalder Kirsch by Salzburg Pattisserie u Maxiju. Pakovanje divno - a unutra 4 kugle slatke sapunjave materije uvaljane u kakao i u sredini nesto od visnje. Bfljuj. :yucky:

Link to comment

danas sam pojela dva deltina mohita od kojih rambo pravi hita, a od kojih sam ja sita.prvi slucajno, inace ga nikad ne bih probala. drugi namerno, jer je prvi put bilo predooobroo. jako, jako, jako osvezavajuci.interesuje me neki frikomov (valjda) u kutiji koja je veca od onog u casici, a manja od porodicnog pakovanja. ukus mu je neka akstra intezivna cokolada. probao neko?

Link to comment

Нема сладоледа до сладоледа од ваниле.И понека кугла шлага, али правог.Ово фрикомово нестле алоха итд све кремасто, као да пудинг заледе.Једино још у штапићима остане које зрнце носталгије.И по цени и по укусу, исплати се узети гомилу неких штапића и то истрести у ћасу.Док се опет не дође до норвешког Софтиса, или данског Парадиса, или холандског Амстердамсе босa.

post-2707-13114377665626.jpg

post-2707-13114378496026.jpg

Link to comment

malopre sam probala grandisimo epl paj. ništa naročito. sa dodatkom malina, borovnica, seckanom kajsijom odozgo i poprskan sirupom od čokolade je već druga priča.

Link to comment

Volim jake sladolede sa mnogo cokolade... King Extra cokolada-lesnik mi je bio 1 vrh dok nisam probao King Truffles:ledo-king-truffles-150x150.jpgTesko da bih mogao da smislim bolji sladoled.Probao i ova 2, onako, dosta su mi neubjedljivi ali mogu da prodju u nedostatku nekog od navedena dva:

ledo-torta-od-cokolade.jpgledo-milka-noisette.jpg

Edited by Feindouno
Link to comment

U vreme finansiskih problema, toplo preporučujem Eskimko na pravljenje od straćatele i sa keksom, za toliko para, ništa vrednije na svijetu ne mere se dobiti...

Link to comment

Mislio sam da se odvalom od plazma 33% gratis ali sam popio previše piva da bi mi sad prijalo...Al neće pobeći iz friza..

Edited by veljaGB
Link to comment
frikom-sladoled-strauss-diplomat-395g_0.jpgMeni je ovo bio omiljeni sladoled prošle godine, ali nešto ga teško pronalazim ovih dana. Jel zna neko di je problem, prestali da proizvode ili šta?
Link to comment

Dao si mi ideju da posle milion godina probam Štraus vanilu.I - pa da, kako sam to zaboravio: isti Sneško. U ovom pakovanju Štrausa je 700 ml a jedan Sneško ima 65 ml.Lako je uporediti i izračunati šta je jeftinije.

post-2707-13118109171142.jpg

Edited by kud_genijalci
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...