Jump to content
IGNORED

Sladoled


FranziskaKafka

Recommended Posts

a ja baš stavim 7 jaja umesto 6 :)a tek ekstrate ne bih stavljala... nije da nešto preterano doprinose ni ukusu ni kvalitetu... bolje samo osnovni ukus + kakao, barem meni :)

Link to comment

e pa ti draga moja gurman,vec vidimma da i meni je najbolji osnovni ukus :) chak mi se ni chokolada ne svidja tj inache ne volimosnovni ukus je zakon

Edited by ivy
Link to comment
  • 2 weeks later...

ja peglam samo chokomaniju, neshto je bezobrazno jeftina. 50kinti.ako nema to onda neki hit s karamelom, il crni macho il neshto takvo.al jede mi se sad neki porodichni nadrkani od chokolade sa leshnicima odgore, mozze i vanila ... mmm

Link to comment

Probao onaj novi forest fruit IceCreamFactory....Dobar je pogotovo onaj beli deo ;) Mada mi je zanimljivo kako neko dade firmi takvo "genericko" ime :huh::huh:

Link to comment

Naisao na "novitet" (bar za mene)...Amore (nestle) coko kombinacija, pristojna kofica sladoleda.Dobar je ali mislim da ga necu pojesti celog....mnoooogooo jeeee....

Link to comment

probao sladoled od gorgonzole sa orahom. btw - jel neko od vas probao homemade sladzu u zapletu - 7 kugli za 350 kinti?ozbiljnoooo izuvanje, idealan desert za cetvoro ili vise - tanjir na sredinu sa kasicicama naokolo....

Link to comment

Kako, bre, 7 kugli za 4 odrasle osobe, kolke su im te kugle? Jel to ko oni cevapi u Ivanjici, od 250 grama po komadu?Inace, danima se ubivam od onih malih magnuma after dinner.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...