Jump to content
IGNORED

Sladoled


FranziskaKafka

Recommended Posts

grandissimo extra nugat :Hail:
e, moram da proverim. da li se još nekom čini da ima šmek karija? jela sam ga sa još dve osobe koje su potvrdile da nisam umislila. mada, može biti da su me zezale.
Link to comment
e, moram da proverim. da li se još nekom čini da ima šmek karija? jela sam ga sa još dve osobe koje su potvrdile da nisam umislila. mada, može biti da su me zezale.
mozda taj ukus zagorelih oraha. uznemirava a privlači u isto vreme!
Link to comment

Umesto da kupim neki mali sladoled na štapić na putu do supermarketa, nepripremljena sam došla do frižidera sa sladoledom, kad tamo – ponuda od 6 proizvođača.Gladne oči, najedite se! Nekako sam se suzdržala i uzela dve kutije: Ice Cream Factory- kapućino& tiramisu& panakota, kao da sam ga ja smišljala ( 900ml 380 din), nije previše jak jer nema čokolade, niti je presladak.Drugi je Carte D'Or maskarpone( 900 ml 439 din) koji je fin i dobra je kombinacija sastojaka. Verovatno bi svi ljubitelji sladoleda sa voćem bili veoma zadovoljni, ali u ovoj utakmici pobedio je ICF.

Link to comment
ako neko vidi dobru kucnu spravu za sladoled da ima u gradu da se kupi, neka vice. mora da ovo moze da se napravi bolje kod kuce od ovoga sto nam prodaju.
koliko pratim scenu kucnih aparata za sladoled u regionu, cini mi se da je zavladala kriza. nidje nista. nema. a jela sam grandisimo decji keks. nije nesto...
Link to comment

sladoled u srbiji je najveci zenski neprijatelj....tako ukusan al da jebe oca ubica za celulit. (spadoh na rumenka iz tog razloga)DO-DO kafe pizerija u herceg novom ubedljivo najlepsi sladoled ima na svetu. to sam rekla i prosle godine. hageen dasz ne moze ni da mu prismrdi.

Edited by mustang
Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...