Jump to content
IGNORED

Sladoled


FranziskaKafka

Recommended Posts

Uzeo Frikomov Quatro sa Cappucinom, između ostalih - lovely. Sećam se da je bio MEGA sa kapućinom (ako me sećanje ne vara da je to bio mega). Obožavam taj ukus. U Briselu sam nedavno jeo milk šejk sa ukusom kapućina - sabija. cool.gif

Link to comment
Grandissimo Apple Pie blink.gifbogte. divotaali je jak dosta.
valja znaci. ja se pre par dana dvoumio izmedju njega i creme bruleea i uzeh ovaj drugi. nije me odusevio. sledeci za probanje je apple pie. mada me ovde naprzise i na ove nove ice cream factory sladolede. btw, moram reci da ta crna pakovanja izgledaju bas dobro. elegantno i otmeno.
Link to comment
apple pie valja cepati sa nekim keksom, stvarno je baš baš jak. Ja to obično sa plazmom ili pti berom, da malo ublaži ukus.
Jel to frikomov apple pie :blink: Znam da sam prosle godine probao neki bio jak , ali takođe znam da prošle godine nisam probao niti jedan frikomov sladoled.Meni se čini da je bio neki Aloma Apple Pie isto sa jakim ukusom :blink:
Link to comment
Jel to frikomov apple pie :blink: Znam da sam prosle godine probao neki bio jak , ali takođe znam da prošle godine nisam probao niti jedan frikomov sladoled.Meni se čini da je bio neki Aloma Apple Pie isto sa jakim ukusom :blink:
ima i jedan i drugi, ja trenutno ubivam ovaj frikomov. Nije jak ko Aloma, ali mu isto lepo čučne neki biskvit sa strane :)
Link to comment
  • 2 weeks later...

Spremam se da uz ESC napadnem Frikomov Creme Brulle (valjda se tako zove)...Smarala me dzirlo-devojka "oces majcu ovo-ono" tako da nisam mogao realno da razaberem u frizideru ali videcemo na sta to lici..

Link to comment
  • 2 weeks later...
Oprezno sa kupovinom sladoledaLedene kugle nema ko da kontrolišeM. Nikolić | 12. 06. 2010.Ispravnost zanatskog sladoleda na točenje i na kugle, koji se može kupiti na ulici, ne kontrolišu ni sanitarna inspekcija Ministarstva zdravlja niti vetrinarska inspekcija Ministarstva poljprivrede zbog nesporazuma oko nadležnosti.
Je l' jede ovo neko uopšte?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...