Jump to content
IGNORED

Sladoled


FranziskaKafka

Recommended Posts

da ti bude lakse, i meni je super taj macho od crne cokolade.ali ponavljam: ice cream factory porodicni sladoledi! obavezno. za sad ih videla u verou i rodi onoj u podzemnom na terazijama. cokolada je spektakl, vanila je dosta lepa, ima ih jos. ako se dobro secam 279 dinara kantica od 800 gr. mada mi to deluje nekako jeftino, mora da sam se zeznula.
ja probao najobicniju vanilu u kantici, stvarno je mnogo dobra. meni neuporedivo bolja i kremastija od frikoma i delte. po sajtu bi se reklo da imaju zanimljivih ukusa. mislio da opet kupim vanilu, ali zao mi da ne overim neki drugi, recimo za pocetak tu cokoladu...edit: i kod mene u nekom lokalnom marketu su 280 din kantice, tako da se nisi zeznula. Edited by mr@ki
Link to comment
ponovo se pojavio falusoidni kalipso! 40 dinara. i dalje je ukus narandze.a ja od tih "u hodu" najvolim onaj puno cokolade-disk od cokolade, maximo, frikomov. kornet.gde ima sladoled od vanile? prave pravcate vanile. ne od vanile na kuglu, i ne od vanile- bela boja, vec zuti, porodicno pakovanje (mu beše), istinska, izistinska, vanila. neko je to proizvodio, nisu frikom i delta. porodicno pakovanje. a jeftin bio, i meni super. al' sad ga ne mogu provaliti.
Nekada je Somboled pakovao sladolede u plasticne kutije, cini mi se da je bilo oko 3kg. Bile us i one sindikalne prodaje, pa pun zamrzivac sladoleda. Meni nedostaje Frikomov sladoled cokolada/menta - ne znam kako se zove. Ove sezone, koji god sladoled da sam probala - prijao je. Na crnocokoladni maco se pripremam, a posle vasih postova, mislim da cu odmah lagano krenuti ka prvom frizideru u gradu...
Link to comment

e da. Ice Cream Factory sladoled koji se zove Egzotik - izbegavati. Osnovni ukus sladoleda je super (banana, mango, marakuja...) ali je sve to obilato zaliveno dehidriranim i gnusnim kokosom koji se pomesa sa sladoledom na najruzniji moguci nacin, ubije mu teksturu i delimicno i ukus. Velika greska.

Link to comment

King Extra, cokolada-lesnikBez konkurencije kad su sladoledi na stapicu u pitanju. Ima i u casici ali je koliko se sjecam bio bezobrazno skup a ima i kantica od 500g, ne sjecam se koliko kosta.079071_king_extra2.png:wub:

Link to comment

nema ove godine kinga u kantici. samo casica u obliku kvadra za jednu osobu.bio je to divan sladoled, secam se...

Edited by darling
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...