Jump to content
IGNORED

Sladoled


FranziskaKafka

Recommended Posts

Rumenko je najbolji kad je napolju pakao, onda mi sve ostalo prejako i preslatko. Sad umesto njega Kalipso, taj sa narandžom.

Za Hladišu nemam pojma šta je.

Jesam i ja jela cedevitu kašikom :isuse:, doduše ne supenom, ali kako vegetu pobogu :puke:

 

Kakvi ste, sad moram da odem do zamrzivača da vidim je li ostalo još sladoleda...

Link to comment

Takođe, grande kapri je malo dete pa i za običan kapri. Mislim da čokolada omotač nije istog ukusa, tj siguran sam, sav mi je nekako odprilike kao da si uzeo običan kapri i razvukao ga na veliki, a i čokolada i iznutrice izgubile na intenzitetu ukusa. Tako nekako...

 

Link to comment
Just now, kud u maglu Simoviću said:

koji? 
raspala cedevita je 70

 

:sad:


Pa koliko je Rumenko, kontam 60? Ok, 60 dinara :rolleyes:

Probao sam i onaj Lino Lada. Preskup je, 160 dinara. Moram još koji da utvrdim mišljenje oko ukusa.

Meni je i dalje najbolji sladoled Frikomov onaj gigantic kornet sa velikom "kupom" i žutim prelivom odozgore™. 

580x580_1617691994King-kornet-MALINA-CAK


Inače, godišnje je vreme da se /ponovo?/ pohvalim svojim neponovljivim uspehom koji niko nikad neće ostvariti dok je sveta i veka. Sinoć sam prepričavao drugarima nekim pa mi je sveže u glavi. 2 nagrade na štapićima frikoma. D-V-E :D U dve večeri, u istoj kutiji sladoleda Cmok koji takođe obožavam.

1934137_22078202625_5116_n.jpg?_nc_cat=1

  • Haha 1
Link to comment
Pa jeste, nego ne jedemo sladoled samo kod kuće [emoji4]
Haha ovih dana kad god predlozim da moze nesto da se napravi, kazu mi, ali mi necemo kod kuce [emoji2]

Ma naravno, samo sam predlozila momcima, vidim da se pate [emoji3]
A prosto osvezenje koje je uvek dostupno.
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
7 minutes ago, Mil@n said:

Inače, godišnje je vreme da se /ponovo?/ pohvalim svojim neponovljivim uspehom koji niko nikad neće ostvariti dok je sveta i veka. Sinoć sam prepričavao drugarima nekim pa mi je sveže u glavi. 2 nagrade na štapićima frikoma. D-V-E :D U dve večeri, u istoj kutiji sladoleda Cmok koji takođe obožavam.

1934137_22078202625_5116_n.jpg?_nc_cat=1

 

Šta je bila nagrada, dopunjen kredit?

:Jova:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...