Jump to content
IGNORED

Sladoled


FranziskaKafka

Recommended Posts

10 minutes ago, goofs said:

Ima u Lidlu neki Cola sladoled, onaj na dudlanje, Kalipso fazon. Svega mi ako to nije bukvalno smrznuta kola, neka njihova golfkola recimo.

 

Probao Smoki i Bananicu u Moricu, bananica odlicna, smoki mnogo cudan, slan i previse lici na smrvljeni smoki natopljen mlekom. Sto bi to iko zeleo da jede :huh:

moja keva jede smoki i jogurt, kao keks i mleko

 

priznajem samo mlecne sladolede, ovi kao rumenko i sl mi uopste ne idu

  • +1 1
Link to comment
Kad smo kod jedenja cedevite supenom kašikom, jeste rokali mutogen[emoji769] tj. Step onako "nasuvo"?

.... Shiit has hit the fan!


u osnovnoj klinke s tim farbale pramenove, drži dugo a pravo slatke bile. trčali smo za njima i sisali ih

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • Haha 1
Link to comment
49 minutes ago, Frank Pembleton said:

Kad smo kod jedenja cedevite supenom kašikom, jeste rokali mutogenemoji769.png tj. Step onako "nasuvo"?

.... Shiit has hit the fan!
 

 

tako sam '80ih jela i gringo :wub:

Link to comment
57 minutes ago, jorma shparga said:

frikom su kupili ljudi koji se bave smrznutim graskom i slicnim na globalnom nivou i nigde u portfoliju nemaju sladolede. Elem jebe im se bas!

Ovu godinu su bacili, izgubili silne pozicije ulicnih frizidera i sad ostaje aamo da se vidi ko ce da kupi tu diviziju pre nego sto je svedu na nivo seissliona...

To nešto novo? Nije više u vlasništvu Agrokora (ili kako se već zove naslednik) koji ima Ledo?

Edited by mraki
Link to comment

Editovao sam post upravo, nisam to znao.

Koliko vidim, to je nešto novo.

Nisu stigli oni još da ga zajebu, zajebao je Agrokor.

Edited by mraki
Link to comment
3 hours ago, goofs said:

Probao Smoki i Bananicu u Moricu, bananica odlicna, smoki mnogo cudan, slan i previse lici na smrvljeni smoki natopljen mlekom. Sto bi to iko zeleo da jede :huh:

 

Crna ovca ima onu slanu karamelu, gorgonzolu i sl. Čudno, ali nije nejestivo.

Baš ću da probam to...

Link to comment
2 hours ago, mraki said:

To nešto novo? Nije više u vlasništvu Agrokora (ili kako se već zove naslednik) koji ima Ledo?

 

(Danas) Frikom u britanskim rukama, šansa za širenje proizvodnje

Quote

Kompaniju Frikom, zajedno sa Ledom iz Hrvatske i Ledom Čitluk iz Bosne i Hercegovine kupila je britanska kompanija Nomad fuds.

Tri kompanije, koje su do sada bile u vlasništvu Fortenova grupe, odnosno poverilaca koji su preuzeli Agrokor nakon bankrota Ivice Todorića, britanski gigant u proizvodnji i distribuciji zamrznute hrane kupio je za 615 miliona evra.

/.../

 

  • +1 1
Link to comment
23 minutes ago, msv said:

 

Crna ovca ima onu slanu karamelu, gorgonzolu i sl. Čudno, ali nije nejestivo.

Baš ću da probam to...

 

Slanu karamelu sam probao, ok je, ali gorgonzolu ipak ne. Moric cesto ima te cudne ukuse koji nisu izvorno slatki i ume to da bude sasvim dobro, samo je ovo nekako...pogresno.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...