Jump to content
IGNORED

Sladoled


FranziskaKafka

Recommended Posts

On 7.9.2019. at 13:26, nisam ja said:

Ovca. 

Ne znam zašto nemaju neku punokrvnu crnu čokoladu. Ova h2o me odbija. Uzeh đanduju :wacko: I slanu karamelu :twak:

 

Predao deci kad je ostala samo đ. Preslatko je to meni. Nisam zamjetio mak. 

 

Vadim iz naftalina, ali s Ovcom završavam, stvarno ta h2o "crna" čokolada je govno na kub, a za mene ako nema crne čok. onda to i nije sladoled. Ubacili su pre koji mesec crnu sa komadima brownies-a, bio sam spreman na oprost ali su brže bolje izbacili. Ostalo mi još da probam indijski orah pošto videh da ima i tu podvlačim crtu. Jebeni gluteni i kojekakvi isposnici.

Link to comment
 
Vadim iz naftalina, ali s Ovcom završavam, stvarno ta h2o "crna" čokolada je govno na kub, a za mene ako nema crne čok. onda to i nije sladoled. Ubacili su pre koji mesec crnu sa komadima brownies-a, bio sam spreman na oprost ali su brže bolje izbacili. Ostalo mi još da probam indijski orah pošto videh da ima i tu podvlačim crtu. Jebeni gluteni i kojekakvi isposnici.
U Kikindi jedi sladoled u poslasticarnici Korzo, oni se kunu u njega. Doduse posle Italije, domaci sladoled mi je djubre, a ovaj mi je sasvim pristojan.
Link to comment

ja nešto nikako da shvatim tu lepotu italijanskog sladoleda

 

onomad se oždrala tamo kod fontane di trevi i ništa, tj. nije da je ništa, nego imala i posledice o kojima ne bih ovom prilikom :wacko:

 

za mene je sladoled dobar ako ima masnoće unutra, tj. ako nije sleđena voda

a sad ukusi, pa to može da bude štagod, to je već inidividulano

Link to comment

Najbolje sladolede sam jeo u dva italijanska sela, jednom na Siciliji i jednom na krajnjem sjeveru Italije. Daleko od velikih gradova. Kapiram da sam sad vam otkrio rupu na saksiji.  

  • +1 1
Link to comment

Ne znam da li je mesto ovde ili tamo kod alkohola 🤪
Zanimljive kombinacije, svidjaju mi se 😊

Gde mogu ovi kalupi za sladolede da se kupe? Cini mi se u Ikei, jos negde?
 

Edited by Jumanji
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...