Jump to content
IGNORED

Sladoled


FranziskaKafka

Recommended Posts

2 minutes ago, msv said:

 

Šta je bila nagrada, dopunjen kredit?

:Jova:


Jedna nagrada je bio telefon koji sam začas zavaljao za 170e + kartica sa 10.000 kredita. 

Dakle dva puta toliko. 

Malo li je? :(

  • +1 2
Link to comment

Pa da, frikom je realno dno dna postoa. Kao da su sve gori iz godine u godinu.

Što se tiče porodičnih imate Ducale u maksiju, ista količina i cena, 3x bolji intenzivniji ukus. Hvalio sam već.

  • +1 2
Link to comment
46 minutes ago, Mil@n said:

A i bolje je da voće pojedemo, a kupimo sladoled za 50 din. :D

 

Taj za 50 je bio osmadesetih, nemam pojma kolike su sad cene, retko gledam kad kupujem...

Edited by Jeremija
Link to comment
18 minutes ago, Mil@n said:

Što se tiče porodičnih imate Ducale u maksiju, ista količina i cena, 3x bolji intenzivniji ukus. Hvalio sam već.

 

Ducale voćni (limun, jagoda, višnja i breska + mango) je meni najbolji porodični sladoled u domaćim marketima.

Link to comment
1 minute ago, Velocipede said:

 

Ducale voćni (limun, jagoda, višnja i breska + mango) je meni najbolji porodični sladoled u domaćim marketima.

 

Da, ubica!

Link to comment

Da se nadovežem na nit sećanja, Cola hit je bio zakon, ali to su morali da ukinu kada se rodio CR.

 

Ima li neko ideju kako ga napraviti kod kuće?

Ne CRa.

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
Da se nadovežem na nit sećanja, Cola hit je bio zakon, ali to su morali da ukinu kada se rodio CR.
 
Ima li neko ideju kako ga napraviti kod kuće?
Ne CRa.
Smrzneš flašu Cole, ne preporučujem onu najveću... pa kad izvadiš držiš je naopako i samo zasečeš krug oko flaše, oguliš od plastike i gotovo. Pazi jer će posle pola sata lizanja da ti otpadne (jezik) led iz držaljke...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Da ima ukus Cole?
Posto ne znam tu sladzu.


Edit
Sem ovo sto kaze mlatko, sa malim izmenama (preporucujem da se izruci iz original ambalaze) smile.png nema predstavu kako drugacije.




Link to comment

Ima u Lidlu neki Cola sladoled, onaj na dudlanje, Kalipso fazon. Svega mi ako to nije bukvalno smrznuta kola, neka njihova golfkola recimo.

 

Probao Smoki i Bananicu u Moricu, bananica odlicna, smoki mnogo cudan, slan i previse lici na smrvljeni smoki natopljen mlekom. Sto bi to iko zeleo da jede :huh:

  • +1 1
Link to comment

Kad smo kod jedenja cedevite supenom kašikom, jeste rokali mutogen[emoji769] tj. Step onako "nasuvo"?

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, napadaj said:

Frikom je totalno propao otkako je prodat. Svi sladoledi su bezukusni, kao da stavljaju najjeftinije moguće arome u njih.

frikom su kupili ljudi koji se bave smrznutim graskom i slicnim na globalnom nivou i nigde u portfoliju nemaju sladolede. Elem jebe im se bas!

Ovu godinu su bacili, izgubili silne pozicije ulicnih frizidera i sad ostaje aamo da se vidi ko ce da kupi tu diviziju pre nego sto je svedu na nivo seissliona...

  • Tužno 2
Link to comment
1 minute ago, Frank Pembleton said:

Kad smo kod jedenja cedevite supenom kašikom, jeste rokali mutogenemoji769.png tj. Step onako "nasuvo"?


 

Narafski :blush:

  • Tužno 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...