Jump to content
IGNORED

google chrome i ostali google proizvodi


Grunf

Recommended Posts

jel vam radi altgr+v za @ u Chromeu?
E, ja sam skoro video ovu situaciju, neće @ u browseru nikako da otkuca (ni u Chrome ni u IE). Ako postavim na srpsku tastaturu, AltGr+v ne radi ništa, a ako postavim na englesku, Shift+2 kucaju znake navoda!!!Pošto nisam imao vremena da istražujem slučaj, kolega je taj komp reinstalirao jer je ionako trebalo odraditi reinstalaciju, ali zbunjenost je ostala.Čak sam pokušavao da @ otkucam u notepadu pa da ga kopiram i pejstujem u browser, kopiram @, kad pejstujem, dobijem ".Kao da je u browseru jebeni yuscii font. :D
Link to comment

Od pre neki dan me Chrome zajebava, kad pritisnem alt+left on me vodi na istu stranu na kojoj se trenutno nalazim (umesto na prethodnu). Samo kad pritisnem dva puta brzo, ode na prethodnu. Kad desnim klikom pogledam Back dugme, svaka strana na kojoj sam bio je izlistana po dva puta :blink: I nije samo to, onda bi dva puta Back radilo, ali ne radi (osim kad se brzo pritisne). Nemam pojma sa čim ovo ima veze?

Link to comment
  • 2 months later...

Pokušao sam sa engleskog da prevedem nešto na indonežanski. A onda mi je Indonežanka, kojoj sam to poslao, prevela na engleski odgovor onoga što sam ja njoj preveo na njen jezik, uz upotrebu istog endžina.administratori.jpg:rant:

Edited by Blueberry
Link to comment
  • 2 weeks later...

Treba nam topik za hejtovanje Googlea, specijalno. Mislim, YouTube komentari su oduvek bili sranje, ali sad su jos gori.(btw ovo ispod je covek koji je osnivac YouTube, u svom prvom komentaru na YouTube, jos od 2005-e)cf1de31d-ab91-4aa7-96b1-b46e128cb3ae-460x276.png

Link to comment

јако су безобразни са тим форсирањем гугл+, а једноставно може им се, јер јутјуб нема праву конкуренцију, и не постоји опасност да ће корисници да пребегну негде другде

Link to comment
Od pre neki dan me Chrome zajebava, kad pritisnem alt+left on me vodi na istu stranu na kojoj se trenutno nalazim (umesto na prethodnu). Samo kad pritisnem dva puta brzo, ode na prethodnu. Kad desnim klikom pogledam Back dugme, svaka strana na kojoj sam bio je izlistana po dva puta :blink: I nije samo to, onda bi dva puta Back radilo, ali ne radi (osim kad se brzo pritisne). Nemam pojma sa čim ovo ima veze?
Što ne koristiš mouse gestures?
Link to comment

Ne koristim zato što sam navikao da držim tastaturu u krilu, dok miš stoji gde god se nađe ravna podloga, ali kakve to ima veze? Alt + left ili klik na strelicu, nema razlike.I dalje mi se dešava ista stvar, inače, samo znatno ređe (recimo u 25% slučajeva), i dalje nemam pojma o čemu se radi. Kliknem na link, otvori se strana normalno, ali browser misli da je otvorena dva puta za redom, pa me back ne vodi nigde, tj. vodi me unazad na istu stranu.

Link to comment
Ne koristim zato što sam navikao da držim tastaturu u krilu, dok miš stoji gde god se nađe ravna podloga, ali kakve to ima veze? Alt + left ili klik na strelicu, nema razlike.I dalje mi se dešava ista stvar, inače, samo znatno ređe (recimo u 25% slučajeva), i dalje nemam pojma o čemu se radi. Kliknem na link, otvori se strana normalno, ali browser misli da je otvorena dva puta za redom, pa me back ne vodi nigde, tj. vodi me unazad na istu stranu.
Možda te ja ne razumem - ako želiš da se vratiš back-forward u browseru, valjda je najbolje tj najbrže da to odradiš sa desni klik miša i pokret mišom, nego da se akaš sa tastaturom.
Link to comment

Prvo, Chrome nije Opera, mouse gestures koliko znam nisu inbuilt nego moraš da skineš plugin, što ja nisam ni radio jer mi je tastatura uvek pri ruci a miš ne.Drugo, to nema nikakve veze sa problemom koji imam. Kako god da se krećem napred-nazad, stranice su u svakom slučaju duplirane u history. Evo, napraviću screenshot da bude jasnije:

screenGC.jpg

Link to comment

Chrome je postao katastrofalan. Jezivo spor, a na laptopu mi stalno prijavljuje da nema dovoljno memorije (3 GB), iako je samo on startovan.Da li neko ima preporuku za browser kakav je Chrome bio nekad?edit: trenutno se igram sa Operom, ne deluje loše. Probao sam i Explorer i vrlo brzo odustao. Firefox sam davno batalio. Možda ima nešto četvrto?

Edited by Anonymous
Link to comment
  • אַף אֶחָד changed the title to google chrome i ostali google proizvodi

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...