Jump to content
IGNORED

google chrome i ostali google proizvodi


Grunf

Recommended Posts

Probaću i njega ponovo. Otvorio sam zilion tabova u Operi i nigde poruke o nedovoljno memorije, pri tom sve radi brzo. Google postaje gori od Microsoft-a.edit: a i Android telefon će u kantu za đubre + što ću da potražim zamenu za Gmail, postali su špijunska agencija umesto kompanije, na Operi mi čak i ovaj raspad od foruma radi relativno podnošljivo.

Edited by Anonymous
Link to comment

I pretraživač (ono od čega su počeli) im je postao neupotrebljiv, uopšte više ne uspevam da nađem ono što želim, moraću i tu da potražim altenativu, mada sumnjam da postoji.Internet se pretvorio u sopstvenu karikaturu, a toliko sam se bio radovao kad se bio pojavio.

Link to comment

ako niste primetili, nova opera je bazirana na chromiumu baš kao i chrome.i pored iste familije engina, na poslu sam primetio izvesne diskrepance u interpretiranju web sajtova i to na štetu opere.

Link to comment
Tekst koji objasnjava otprilike sve sto je lose u vezi Googlea danas.
Google was the rich kid who, after having discovered he wasn’t invited to the party, built his own party in retaliation. The fact that no one came to Google’s party became the elephant in the room.
Link to comment
  • 3 weeks later...

danas su nešto menjali i sve je sitno, usitnjeno, a neke stranice ne mogu da se zumiraju. poludela sam.rabim IE posle n godina.koji im je đavo? šta oni misle s ovim chromom?

Link to comment

ovaj put sigurno nije do mene jer kad sam otvorila GC, otvorio se minimize prozor, a tako se nikada nije pokretao, uz obaveštenje da su se pogubila osnovna podešavanja. to nije problem, brzo sam vratila, ali me nervira što ne vredi zoom na nekim stranama gde je malo zahtevnija grafika, sve je jako sitno.nema veze, snalazim se u paralelnim prozorima. nego mi smeta razbijanje rutine tamo gde mi rutina odgovara. :)

Edited by stormy
Link to comment
  • 2 weeks later...
Španija kaznila GuglIZVOR: TANJUGMadrid -- Španska agencija za zaštitu ličnih podataka kaznila je danas američku kompaniju Gugl sa 900.000 evra zbog tri ozbiljne povrede zakona te zemlje.Kako se navodi u saopštenju agencije, Guglu je za svaki prekršaj određena kazna od 300.000 evra, i kompanija je pozvana da bez odlaganja postupi prema zakonu, prenosi agencija AP.Gugl je, kako se dodaje u saopštenju, kažnjen zbog nezakonitog prikupljanja ličnih podataka i njihovog korišćenja u svrhe koji "nisu u potpunosti jasne", kao i zbog čuvanja ličnih podataka na "neodređen vremenski period".
Konačno se neko setio.
Link to comment
  • אַף אֶחָד changed the title to google chrome i ostali google proizvodi

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...