Jump to content
IGNORED

google chrome i ostali google proizvodi


Grunf

Recommended Posts

  • 9 months later...
  • 7 months later...
  • 4 weeks later...

Promenili izgled ceta u gmailu, bezjaci. Sad izgleda kao poruke na telefonu ili cet na fejzbuku. Ali ima kul opcija da svojerucno nacrtas poruku (kao paint) i posaljes. Smajlici su uzasni though :D

Link to comment

Da, sad pise hangouts, to je to valjda, ali meni tek danas promenili. Doduse ja nemam google+, izbegavam ga uspesno sve ove godine, mozda zbog toga tek danas promena. Ili im je to neki tempo, ne menjaju svima istovremeno.

Link to comment

Nikako ne uspevam da pokrenem seriju Blacklist koju hocu da gledam,instalirao sam Javu,i Mozzilu,posto nece na Chromu da mi radi iako sam ukljucio sve sto su trazili,ne znam u cemu je problem.

Link to comment

Da, sad pise hangouts, to je to valjda, ali meni tek danas promenili. Doduse ja nemam google+, izbegavam ga uspesno sve ove godine, mozda zbog toga tek danas promena. Ili im je to neki tempo, ne menjaju svima istovremeno.

 

Mislim da su nudili svima hangouts odavno kao zamenu ga gtalk, ali verovatno si nekad kliknuo "ne hvala", isto kao i ja - odjednom mi se pojavio hangouts pre neki dan. Sreća pa ima "revert to old chat" dugme kad klikneš na svoje ime u tom prozoru.

Link to comment

Nikako ne uspevam da pokrenem seriju Blacklist koju hocu da gledam,instalirao sam Javu,i Mozzilu,posto nece na Chromu da mi radi iako sam ukljucio sve sto su trazili,ne znam u cemu je problem.

 

Ako hoćeš da gledaš online na nekom od sajtova, samo klip postavljen za gledanje proširi ga ceo monitor, pa onda pusti.

Verovatno si instalirao gomilu sranja pokušavajući da pustiš, pa prvo to počisti.

Link to comment
  • אַף אֶחָד changed the title to google chrome i ostali google proizvodi

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...