Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

Znam.

Ali nema sanse da to proveravam :(

 

Utoliko vise postujem i zavidim ti, al' ne bas skroz: faletm ti motornjaci, od Konvera, preko Dc-3... :P

Malo sam zakasnio za vecinu njih :)

 

Imam nesto ovih modernih turbo-propova (ATR42/72, Saab 2000, Dash 8-100/300/400, Fokker 50) kao i bugarski An-24.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

cekaj jms, ti zaboravi onaj malecki za jednog putnika ili vas par sto si preletao prosle godine  :)

 

@pilots...iskreno ti zavidim na toj sreci i uzbudjenju sto si imala u avionu :)

 

nije meni toliko problem sedista, nego zatvoren prostor, suv vazduh i sto je generalno dosadno kad ide pravo jedno 10-13 sati. plus svi oni zvuci sto ljudi pustaju, omg!!! o smradu da ne pricam....

Edited by mustang
Link to comment
  • 2 weeks later...

leteo etihadom van evrope. 

na aerodromu neki ultra haj tek skener, oduzima se voda i turpije za nokte (kao sto i treba),

al' kad udjes u avion, dobijes metalni escajg (sa sve noza) za rucak  :frust:

Link to comment

leteo etihadom van evrope. 

na aerodromu neki ultra haj tek skener, oduzima se voda i turpije za nokte (kao sto i treba),

al' kad udjes u avion, dobijes metalni escajg (sa sve noza) za rucak  :frust:

 

Je li turpija bila duza od [seciva] noza?

Link to comment

meni nedavno u abu dabiju na aerodromu dozvolili da prenesem flasu vode na kontroli rucnog prtljaga.

krenuo da, po obicaju, bacim, a sekjuriti kaze sve ok moze da se prenese 1 flasa (!?)

Edited by Parsons
Link to comment

IME, na vecini aerodroma na Bliskom [srednjem] istoku ih briga za tecnosti, osim ako nisu u pitanju EU kompanije i/ili letovi za EU/USA.

 

ETA: u Abu Dabiju je bitno plisanog medu proterati kroz rendgen

 

7eb1e6faf87d5d803dc9ec52079916e3.jpg

Edited by jms_uk
Link to comment

Cekam u redu za chekiranje u BGu i vidim da se ovi zaposleni polomise da uhvate ove koji ne stizu na letove i koji su zarobljeni u masi. Da li to rade i na drugim aerodromima ?

Link to comment

u minhenu ne. jebo im pas mater.

(sad sam se setio iskustva od pre godinu dana. imao bording kartu, ali nisam mogao da prodjem pasosku kontrolu na vreme. dok su zaposleni koji su bili prisutni bili u fazonu "pa pitaj nekog, mozda te i pusti")

Link to comment

Mene Lufthansa pustila više puta kad je bilo tight. Verovatno zato što sam izgledao kao da sam/da ću dobiti srčani udar zbog kašnjenja.

 

 

Emirati otvaraju Zagreb od Juna, popizdeo sam, još im šalju 777-300 cccc

Intersantan razvoj događaja, ukinuli naravno let flydubaia da im ne smeta.. slučajno. ;)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...