Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

treba mi pomoc oko wizzaira, naime rezervisao sam preko sajta 4 karte, platio ih, ali kako stvari stoje trebalo bi da otkazem 1. kako to da uradim, s obzirom da na njihovom sajtu ne postoji (nisam nasao) link za otkazivanje. kao alternativu nude neki call centar u madjarskoj koji bi da me osuri za silne pare po pozivu?

Link to comment
treba mi pomoc oko wizzaira, naime rezervisao sam preko sajta 4 karte, platio ih, ali kako stvari stoje trebalo bi da otkazem 1. kako to da uradim, s obzirom da na njihovom sajtu ne postoji (nisam nasao) link za otkazivanje. kao alternativu nude neki call centar u madjarskoj koji bi da me osuri za silne pare po pozivu?
Otkazivanje je vrlo jednostavno. Ne pojaviš se na let, i stvar je završena.Ako si pak mislio na mogućnost povraćaja novca: :lol:
Link to comment
naravno da sam mislio na povracaj novca :(
tu se moras proracunati.60€ ce ti uzeti zbog otkazivanja leta, a u to uracunaj i troskove telefoniranja da to sve obavis.
Link to comment

to sam video, fantomski call centar cudnog broja koji naplacuje skoro funtu po minutu poziva. pa dobro, tako sam i mislio, ali reko da proverim. hvala na informacijama.

Link to comment
to sam video, fantomski call centar cudnog broja koji naplacuje skoro funtu po minutu poziva. pa dobro, tako sam i mislio, ali reko da proverim. hvala na informacijama.
jedina varijanta je ako bi uspeo da "prodas" kartu, a to je takodje 60€ za izmenu imena putnika i vremena leta. mislim da je 40€ jedna od pomenute 2 izmene.
Link to comment

po svemu sudeci tih 100 eura kojih smo platili za kartu ce biti investicija u wizzair, jer dok oduzmem troskove call centra i njihovog penala za otkazivanje ostace mi oko 20 evra, sto je premalo za cimanje koje bi mi priredili.:(a i prodaja karte, dok bi, sto kazes, odbili trosak promene imena (mislim da je oko 50 eura), pa onda call centra, isto mi dodje.

Edited by Velecasni Precog
Link to comment
  • 2 weeks later...

Drugari,kojim putem, kojim avio kompanijama i uz pomoc kojih agencija u Srbiji je najlakse pronaci resenje za odlazak na Taipei? Poprilicno je hitno.Hvala!

Link to comment
Drugari,kojim putem, kojim avio kompanijama i uz pomoc kojih agencija u Srbiji je najlakse pronaci resenje za odlazak na Taipei? Poprilicno je hitno.Hvala!
Daj datume putovanja [mozes i na PM] za ovo boldovano.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...