Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

On 2. 12. 2023. at 2:52, kud u maglu Simoviću said:

yugu je problem da preskoči batočinu, posle je samo nebo granica

 

kumara nedavno vozio do Švajcarske (u okviru nekog projekta), kaže samo elektronika zajebava, ostalo je ok :D

 

Link to comment
4 minutes ago, copkillah said:

 

kumara nedavno vozio do Švajcarske (u okviru nekog projekta), kaže samo elektronika zajebava, ostalo je ok :D

 

koja elektronika? kondezaovala vlaga u razvodnoj kapi?

  • Haha 1
Link to comment

edit sam sebe:

ovo 1.6 dizel?  koja tu struja moze biti problem? dovede se struja na elektrodiznu na bosch pumpi, upali se auto na gurku i radi dokle god mu se dosipa gorivo. nije potreban ni anlaser.

 

izvinte na razvodniku, kapi i ruci. pesaltovao sam se na benzince.

Link to comment

Nije mislio na Golfa kao sa oglasa nego na Yuga valjda, bar to je citirao.

 

Inace, svicarski franak nikad jaci, rasprodam ovo sto imamo i prelazim na uvoz iz ostalih zemalja :ph34r:

Edited by Zli Gli
Link to comment
4 hours ago, Zli Gli said:

Nije mislio na Golfa kao sa oglasa nego na Yuga valjda, bar to je citirao.

 

Inace, svicarski franak nikad jaci, rasprodam ovo sto imamo i prelazim na uvoz iz ostalih zemalja :ph34r:

Za ovo mi se i kolega zali, valjda je tisucu evara 1120 svajcaraca, tako nesto.

Bem ti mozak, obrnuto...

Edited by Drako
Link to comment

Nije bas taj odnos ali za tisucu franaka treba dati 1060-1070 evara, sto je jezivo u odnosu na kurs pre ovog rata u Ukrajini kad je 1000 franaka bilo dugo oko 930e. A da ne pricam kad sam poceo da radim ovo, tad je trebalo oko 870e za 1000chf.

 

1 pakao. 

  • +1 1
Link to comment

Vala bas da ne pazarim auto uvezen iz Italije, a bogami i Francuske. Svojevremeno su najveci lesevi stizaki upravo iz te dve zemlje, ono je bila strahota sta je uvozeno, sumnjam da se nesto promenilo. 

U svabiji koliko vidim i cujem, cene solidno jake, jedino ne znam u kakvom su stanju vozila iz Belgije i Holandije...

  • +1 1
  • -1 2
Link to comment
2 hours ago, copkillah said:

Tako je, Jugićem do Švice.

 

do helvecije, pičkin dim, ovo je potvrda kvaliteta domaće auto industrije :D

 

 

Quote

Ni mladjeg jutjubera ni starijeg auta! Aleksić Moto je obrnuo igricu sa svojim autom- stojadinom (iz 1989) je za 40 dana preša 12.500 km, obišao 16 država, potrošio 1.500€ na gorivo još 500€ na putarine i na sve to obrnuo krug na čuvenij stazi Nurnburgriing! Kako se proveo na celom tom putovanju pogledajte u videu koji sledi!

 

 

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, Drako said:

Vala bas da ne pazarim auto uvezen iz Italije, a bogami i Francuske. Svojevremeno su najveci lesevi stizaki upravo iz te dve zemlje, ono je bila strahota sta je uvozeno, sumnjam da se nesto promenilo. 

U svabiji koliko vidim i cujem, cene solidno jake, jedino ne znam u kakvom su stanju vozila iz Belgije i Holandije...

 

I dalje je isto ali ne zato sto u tim zemljama nema dobrih auta nego to sto je dobro i kosta a nasi kupuju leseve pa ih lickaju i prodaju tako nalickane po relativno normalnim cenama. A kod nas je cena najbitnija i onda to tako prolazi, ide. 

Edited by Zli Gli
  • +1 2
Link to comment

Ne treba biti isključiv za Italiju, ja 2010. uzeo iz ITA sa lizinga auto 6 god star u tom trenutku, naredne godine zamenio plivajući (bože moj) i terao ga narednih 10 godina bez ikakvih problema ili kvarova. Na leš može da se naleti iz svake zemlje. Pravda za Žabare :mad:

  • +1 7
Link to comment
Quote

 

Kada je reč o najtraženijim modelima, kupci se pretežno opredeljuju za automobile proizvedene između 2007. i 2011. godine, i oni čine više od 40% ukupnog tržišta, rekao je Veličković.

Podaci pokazuju da je u prvih devet meseci ove godine uvezeno oko 90.000 polovnih automobila, a najviše je onih koji zadovoljavaju euro 3 i 4 izduvne norme.

Oko 80% uvezenih polovnih automobila starije je od 10 godina, a polovni automobili čine čak 83% vozila koje se voze u Srbiji.

Za pеriod od januara do avgusta ovе godinе, prosеčna cеna polovnjaka starih do pеt godina bila jе 30.597 еvra, oni stari od šеst do 10 godina - 14.898 еvra, vozila stara od 11 do 15 godina u prosеku su koštala 6.794 еvra, od 16 do 20 godina - 3.570 еvra.

U prvoj polovini godinе kupci su sе najradijе odlučivali za vozila VW Gold:happy:, Passat i Polo, zatim za Fiat Punto, Audi A4, Opel Corsa i Astra itd.

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...