Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Iskreno, cekam da stigne pa da vidim da li ce ostati 2020. ili vraceno na 2019. (to nosi par stotina evra u ceni iako je model isti) i koliko je zguzvan gepek, da li moze da se izvuce ili da promenim gepek vrata. Brat je isao da gleda, kaze auto kao nov osim tog naslanjanja nazad. 

 

 

IMG-20240103-WA0013.jpg

  • +1 1
Link to comment

Gde servisirati mazdu (2020) u Bg, a da nije dipem i da nije 40000 redovni godisnji servis? Izasao upravo iz garancije. Valjda.

Link to comment

GMaps daje "Zoom Zoom" u Zemunu, "Mazda servis Profi Motors" na Zvezdari, "Mazda Aničić" na Karaburmi, "MZD Connect" na Vidikovcu (ukoliko se ne varam, i ovo je bio ovlašćeni), "Mazda servis Borko" na kraju Borče, "East servis" u Višnjičkoj banji, te još par nekih. Ako zaista svi rade, ovo je mnogo bolja situacija nego pre 15ak godina, kada si ih imao možda 4 do max 5 u celom BG, sve sa ovlašćenim (bio je još jedan u Zemunu, pre saobraćajne).

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Koji polovan mali gradski auto uzeti za 5-6000e?

 

Trenutno se vozi twingo1, koji je super pregledan i lak za vožnju ali ga jebe krštenica

Link to comment
On 12. 1. 2024. at 7:24, MeanM@ said:

Gde servisirati mazdu (2020) u Bg, a da nije dipem i da nije 40000 redovni godisnji servis? Izasao upravo iz garancije. Valjda.

a pederi sad valjda daju 6 godina...

Link to comment
3 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

isto tvingo samo u tom budžetu

 

Twingo 2 nije ni do kolena kecu. Trojka je pak potpuni užas.

 

@Zverilla Ako se uklapaš, gledaj Up!/Citigo. Toyota IQ je isto super, ali stvarno ne znam kakve su cene.

Link to comment

Hjundai i20, Suzuki Swift, naravno benzinci za primarno gradsku voznju. Od evropljana mozda neka Korsa 1.4 sa 100ks, Pezo 208, Citroen C3... 

Link to comment
22 hours ago, Mr.Mxyzptlk said:

a pederi sad valjda daju 6 godina...


U Grand Motorsu u NS-u i dalje kazu 3+2 mozes da doplatis, sto meni stize na naplatu ovo leto
Bar je tako bilo u Nov/Dec kada sam poslednji put bio i raspitivao se da zamenim CX-30 za nesto drugo
Ni sam ne znam za cega da placam kad bilo sta sto sam im reklamirao u protekle 2.5 godina nije potpadalo pod garanciju. Ali maltene svi vozaci novih kola koje poznajem (obojica) me ubedjuju da obavezno produzim i da 'se ne zezam'

Link to comment
3 hours ago, lord_s said:


U Grand Motorsu u NS-u i dalje kazu 3+2 mozes da doplatis, sto meni stize na naplatu ovo leto
Bar je tako bilo u Nov/Dec kada sam poslednji put bio i raspitivao se da zamenim CX-30 za nesto drugo
Ni sam ne znam za cega da placam kad bilo sta sto sam im reklamirao u protekle 2.5 godina nije potpadalo pod garanciju. Ali maltene svi vozaci novih kola koje poznajem (obojica) me ubedjuju da obavezno produzim i da 'se ne zezam'


a koliko je uopšte bilo tih reklamacija?

msm mazda se tretira ovde kao dobar japanac, kvalitetan

 

ja za dve(od tri) godine koliko je kod mene nisam imao niti jedan problem(kuc, kuc, kuc, pljuc, pljuc, pljuc) sa renault kadjarom, a opet francuze bije glas da su prilično svileni

Link to comment
54 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:


a koliko je uopšte bilo tih reklamacija?

msm mazda se tretira ovde kao dobar japanac, kvalitetan

 

ja za dve(od tri) godine koliko je kod mene nisam imao niti jedan problem(kuc, kuc, kuc, pljuc, pljuc, pljuc) sa renault kadjarom, a opet francuze bije glas da su prilično svileni

 

Dva puta sam isao da 'reklamiram', ogledalo levog retrovizora koje vibrira pri vecim brzinama (koje su iz drugog puta kao zamenili - i napravili jos gori efekat mrdanja) i drugi put vec zaboravih, nesto vezano za plastiku enterijera sto je isto odbaceno kao 'fabricki' i da oni tu nista ne mogu da urade.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...