Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/22305515/opel-astra-k-14-turbo-excellence

 

http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/22391437/opel-astra-k-14-turbo

 

Astre su za nijansu mladje i bolje i mladji motori, zato i cene nesto jace. Jos par komada nikako da sredim, Mazdu 3 da nam operu dubinski i da se odradi poliranje, i jos par jeftinijih. Upao sam u neka emotivna ludila, ne znam gde udaram pa usporio prodaju. 

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

Ima li neko iskustva sa Golf 5+ ?

 

Ja bežim od švaba kao djavo od krsta, ali ovde mi je iskrslo dobro auto za solidne pare.

 

ja vozim golfa 6 1.6 tdi vec 10ak godina i nisam imao niti jedan problem sa njim. nema nista zbog cega ces pasti na dupe, ali ima sve sto ti od auta stvarno treba. potrosnja je smesna, odrzavanje jeftino, ako ti je i to bitno.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, John Coltrane said:

Ima li neko iskustva sa Golf 5+ ?

 

Ja bežim od švaba kao djavo od krsta, ali ovde mi je iskrslo dobro auto za solidne pare.

 

Sve isto kao petica, samo komforniji prostraniji, sto meni licno zbog visine odgovara. Ako ne naletis na krs sa ko zna koliko kilometara kojem treba mnogo ulaganja nego na proveren odrzavan auto, uzmi i samo racunaj da je manje prodajan od obicne petice iz nekog razloga ali to ti nece biti toliko bitno za x godina kad budes menjao auto, prodace se svakako. 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
4 hours ago, askeladden said:

A sta bi tacno bilo Golf5+?

Golf za peMzionere, malo povisena kabina i ima vise vazdusnog prostora. Sada se zove, ako se dobro secam, SportVan - u stvarnosti nije ni karavan ni monovolumen, ali je Golf. 

 

Uzgred, terao sam Golf VII dizel karavan od 2017 do 20e. Kao sto je neko napisao, auto - nista specijalno, al' ide :) za neke 3 godine i 6m korone sam presao oko 100k, poceo od nule (100km na satu) i nisam imao problema. Samo mi se jednom zaglupeo sistem za pritisak u gumama i to je sve.

Link to comment
On 21.11.2023. at 20:38, Eleniko said:

Kako se sad Golfara brani od lopina. Sviđa mi se Sport Van

Tako što ga ne kupiš :covid19:

Edited by Filozof manijak
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...