Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

2 hours ago, askeladden said:

Ako bude menjao amortizere i federe i slicne stvari na C30 iz 2008 ,zakukala Sojka ptica.

 

To mu je kao slaba tacka ili ima jos nesto? Nema delova, redak model u Srbiji?

 

Ne znam zasto sam se bas za njega zakacio ali mi Volvo prosto deluje pouzdano.

 

BTW nisam tip koji na tockovima provodi vreme, treba mi za grad, mozda max 10 izleta godisnje po Srbiji i ev. za voznju do Grckog ili HR mora.

Link to comment

to mu je zbog zimskog vazduha u gumama. furaš samo jesenji ili proletnji i ska probljem

:s_a:

  • Haha 1
Link to comment

Sramim se priznati ali u neku ruku mi je drago jer sam mislio da sam najbedniji na forumu, kad ono medjutim, covek trazi auto od samo 4 soma... Fala kolezi Caliguli sto mi je malo ulepsao dan i zivot. 

  • Wub 1
  • Haha 4
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
39 minutes ago, Zli Gli said:

Sramim se priznati ali u neku ruku mi je drago jer sam mislio da sam najbedniji na forumu, kad ono medjutim, covek trazi auto od samo 4 soma... Fala kolezi Caliguli sto mi je malo ulepsao dan i zivot. 

 

:lol:

 

Brt ti imas svoj stan i dilujes limoe, daleko si ti od bede

 

Ja samo svoj Reno Clio utopio za trista evra pre mesec i kusur, za delove bukvalno. Umetnik jbg, zivim kao cvrcak pored mrava

  • Haha 1
  • Tužno 3
Link to comment
52 minutes ago, Caligula said:

 

To mu je kao slaba tacka ili ima jos nesto? Nema delova, redak model u Srbiji?

 

Ne znam zasto sam se bas za njega zakacio ali mi Volvo prosto deluje pouzdano.

 

BTW nisam tip koji na tockovima provodi vreme, treba mi za grad, mozda max 10 izleta godisnje po Srbiji i ev. za voznju do Grckog ili HR mora.

Mislim da su svi delovi skupi jer idu samo original Volvo.Pogotovo relativno redak model,tj redak model.Registarski kais,svi ce ti prodati kad se priblizi interval za veliki servis.Cena ovde u Kraljevini od 30 i nesto do 40 Plus par hiljada kruna za 2008,9.Dodaj jos oko 2000 E na transport i carinu.Za te pare ti Zli dotera Golfa ili Astru ojha.

  • +1 1
Link to comment
19 minutes ago, Caligula said:

 

:lol:

 

Brt ti imas svoj stan i dilujes limoe, daleko si ti od bede

 

Ja samo svoj Reno Clio utopio za trista evra pre mesec i kusur, za delove bukvalno. Umetnik jbg, zivim kao cvrcak pored mrava

 

Keva ima stan i lokal u centru a ja sam svoju sansu prokockao, sad trgujem sa 80% tudjih para i delim zaradu 50-50 iako sve sam odradjujem, taj drug kurcem ne mrda ali je ok, fino obojici. Treba mi samo 50-100 somica da zatvorim sve, da uzimam lepe pare, ali nece para postenog coveka... 😢

Link to comment
28 minutes ago, Caligula said:

 

:lol:

 

Brt ti imas svoj stan i dilujes limoe, daleko si ti od bede

 

Ja samo svoj Reno Clio utopio za trista evra pre mesec i kusur, za delove bukvalno. Umetnik jbg, zivim kao cvrcak pored mrava

Ima li bese Moca neki Peugeot?Povoljan?

  • Haha 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
1 hour ago, Caligula said:

To mu je kao slaba tacka ili ima jos nesto? Nema delova, redak model u Srbiji?

 

20 minutes ago, askeladden said:

Mislim da su svi delovi skupi

 

Ovo.

 

Juče sam saznao da je za XC 60 D3 2018. filter goriva 80€ što kod većine drugih ne bi trebalo da je puno preko [ako uopšte] 20€.

Kao potrošni materijal, indikativno je koliko bi mogli koštati dijelovi koji se rjedje mijenjaju (i.e. amortizeri, kvačilo, etc.).

  • +1 3
Link to comment
30 minutes ago, Zli Gli said:

 

Keva ima stan i lokal u centru a ja sam svoju sansu prokockao, sad trgujem sa 80% tudjih para i delim zaradu 50-50 iako sve sam odradjujem, taj drug kurcem ne mrda ali je ok, fino obojici. Treba mi samo 50-100 somica da zatvorim sve, da uzimam lepe pare, ali nece para postenog coveka... 😢

 

Ma zajebavam se

 

Nego kazem svako svoju muku ima

  • Vojvodo,serdare 2
Link to comment
2 hours ago, Caligula said:

 

To mu je kao slaba tacka ili ima jos nesto? Nema delova, redak model u Srbiji?

 

Ne znam zasto sam se bas za njega zakacio ali mi Volvo prosto deluje pouzdano.

 

BTW nisam tip koji na tockovima provodi vreme, treba mi za grad, mozda max 10 izleta godisnje po Srbiji i ev. za voznju do Grckog ili HR mora.

Ako ti nisu estetski neprivlacne,Skoda Fabija recimo Monte Carlo izdanje je taman auto za te akcije.Mali benzinac ,jeftini delovi,imas normalan motor sa 4 cilindra .Za 4 hiljade bi trebalo da moze da se kupi nesto ok

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/23099167/skoda-fabia-montecarlo-edition?attp=p0_pv0_pc0_pl1_plv0

Edited by askeladden
  • +1 2
Link to comment
  • 1 month later...
10 minutes ago, x500 said:

moram da zamenim sadasnji auto

 

Koliko je prešao sadašnji?

Link to comment
3 minutes ago, Tpojka said:

 

Koliko je prešao sadašnji?

Izmedju 23 i 24 hiljade km. Dobio sam ga oktobra 2020 i nisam ga vozio, tek 1000km, do aprila 2022.

 

 

Link to comment
8 minutes ago, Tpojka said:

Mislio sam da se radi o barem 5-10x više.

Pre 2020 sa imao oko 25.000 godisnje. Sada sam na oko 10.000, sa tendencijom rasta.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...