Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

38 minutes ago, JediPite said:

 

Ne. Ali generalno velicina da.

 

Onda za te pare, a novo praktično jedini izbor, sve ostalo će biti skuplje

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
  • 1 month later...

Čini mi se da 7 sedišta kod njega nije obavezno nego se doplaćuje. Uzgred, i oni su poskupeli. Ako nije neophodan ogroman gepek radije bih uzeo Logana. 

Link to comment

Ja sam teski amater, nisam cuo za ove. Pitas za servisnu istoriju, trazis broj sasije za proveru preko carverticala i tu ces vec znati da li muljaju, jednostavno je. Drug je bacio preko 100e na provere preko carverticala, 10ak auta Pezo 3008 ili vracena km ili lupani, i na kraju nasao jednog postenog prodavca, mislim privatno lice.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Video sad i ja, neka lepa crvena, oprema skoro kao moja a jeftinija 1500 evra. Jedino mislim da je slagao za matrix farove a to je skupa stavka bas bas, jedan far 1000+ evra a ovi obicni mnogo manje.

Bio Paja sa drugom, obezbedio sam mu dizalicu da pregleda auto od dole na dizalici, sve ok ali me je pitao koliko cenim njegovu J 2014. godiste, 1.6 dizel sa 136ks. Nisam se bas izjasnio jer ga je neko iscukao na moru a i po BG od parkinga, plus nema opremu nikakvu a presla samo 84 hiljade pa nisam siguran da bismo se nasli oko cene a i on je skontao da ipak hoce sa do 100 hiljada km. Gledao sam mu oglase, ima ih u CH sa ispod 100 i to i 1.4 150ks i ovaj kao moj ali sa malom kilometrazom izadju tipa 17 hiljada ovde, bez registracije i bilo cega. Sedeli smo par sati u restoranu na plazi, bas dobar i zanimljiv covek.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Moj ćale prodao punta 1.2 koji je u njegovom vlasništvu već 15 godina. Zalepio se neki lik, hoće kupi za 900 evra i matori proda. Skupio je nekih 4000 evrića, ali fazon je što čovek nema veze s kolima, ne zna šta bi uzeo.

Ne prelazi puno, auto vozi po lokalu, uz potrebu za putovanjem od nekih 150km do četiri-pet puta godišnje. Ne vozi porodicu, 95% vremena max dva putnika. Trik je jedino to što često ide do sela, pa mora da se penje na nekih 600m nadmorske visine. Ja sam mu zbog toga preporučivao benzince atmosferce, jer mislim da za te pare isluženi dizel može samo da pravi probleme sa turbinom itd. Obzirom da je budžet 3300-3500 (da se ostavi nešto za održavanje i ostale troškove), ja sam mu predložio nekih dvadesetak automobila, on je rangirao po redosledu Golf 5 (teško da ima nešto pristojno za te pare), Astra H, Ford Fusion i Toyota Yaris (isto teško za te pare ona od 2005.).

Ima li neko komentar na ovo ili neki predlog?

Link to comment

Moze dobra Astra H za te pare da se uzme, s tim sto je 1.4 slab motor pa neka gleda 1.6 sa 105ks ili cak noviji ovaj 2007-2009. sa 115ks. Imao sam oba, odlicni. Mozda moze i za ispod 4 da se nadje Fiat Punto Evo 2009+ godiste, npr. 1.4 atmosferac sa 78ks. Tu nema greske a moderan je autic.

Najgora opcija je Golf 5, precenjen i prevazidjen. Ako bas mora, onda onaj 1.6 sa 8 ventila, trosi 10 po gradu ali se zato nista ne kvari, bukvalno redovni servisi i teraj.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • Hvala 1
Link to comment

@smooth.Op ja sam moju mečku a klase model 180 prodao za 3k€(kolegi sa posla isto za ćaleta) nisam hteo da se cimam po oglasima pa sam ga dao po ceni najnižeg na oglasima

 

topla preporuka, uz malu napomenu da su ovde(kod mb-a) bolji dizel agregati od benzinaca. ako si iz bg mogu ti preporučiti i dobrog majstora. ima ih gomila na polovnim automobilima

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...