Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

2 minutes ago, Uskebasi said:

Veci je gepek nego kod stare verzije klia. Mislim da od manjih automobila samo nova Skoda fabia ima za nijansu veci gepek. 

 

Pa jeste veći ali jedva. A automobil vizuelno zauzima mnogo više prostora nego Klio, neki crossover wannabe.

Link to comment

Eeee, tvoj Clio, jel 3 ili 4? Skontala sam da Clio 4 ima manje mesta pozadi i u gepeku od trojke (ja sam upravo prodala Clio 3), ali da je "kokpit" baš komotan. Ne da mi đavo mira, naložila se ko mlad majmun na novu Tojotu Yaris, benzin 1500/90ks, navodno od 11.900e, navlakuša najstrašnija, šatro sajamski popust i te p..e mat..ne, al kooo zna kolko to izađe na kraju zapravo :(. A baš sve sviđa, uh, štomteško, ima neko 8 iljada na zajam, ako ne vratim ne mora ni zdravo da mi kaže :(? Inače, ponuda u oglasima je katastrofa, ja stvarno ne znam kako ljudi kupe išta, ma ne znam ni ja kako sam prodala ono moje (sad bih rekla predivnoooo) auto.

Edited by vindabona
Link to comment
12 minutes ago, vindabona said:

Eeee, tvoj Clio, jel 3 ili 4? Skontala sam da Clio 4 ima manje mesta pozadi i u gepeku od trojke (ja sam upravo prodala Clio 3), ali da je "kokpit" baš komotan. Ne da mi đavo mira, naložila se ko mlad majmun na novu Tojotu Yaris, benzin 1500/90ks, navodno od 11.900e, navlakuša najstrašnija, šatro sajamski popust i te p..e mat..ne, al kooo zna kolko to izađe na kraju zapravo :(. A baš sve sviđa, uh, štomteško, ima neko 8 iljada na zajam, ako ne vratim ne mora ni zdravo da mi kaže :(? Inače, ponuda u oglasima je katastrofa, ja stvarno ne znam kako ljudi kupe išta, ma ne znam ni ja kako sam prodala ono moje (sad bih rekla predivnoooo) auto.

 

Imam dvojku :lol: A mali gepek ćeš svakako imati sa Kliom, gledaj to kao cenu za ekonomičnost. Recimo kad nas dvoje idemo na more, taman ima mesta za stvari, ali već je skijanje problem (ako imaš full opremu).

 

A Jaris je topčina, nas petorica smo se vozili Jarisom iz 2016. odavde do Kijeva prošle godine i nije nam bio neudobno pa ti vidi. Da kupujem sada auto, novi Jaris bi mi bio u top 3-4 izbora, plus ovo što je rene rekao za cenu.

Link to comment
Just now, renne said:

kupi, ako možeš, odličan je jaris, i ne pada mu cena

 

Znam da je odličan i duša me boli, al' sam u stambenom kreditu pa je malo "ja bi mogo da mogu...", povuci potegni, nisam sigurna da mi je trenutno isplativo, osim ako neće da mi ga daju za 12.000e sa sve registracijama i doplatama za kaskoe i metalike i ostale sitnice koje koštaju po 700e svaka, i to sve zato što sam im tek tako, jako sinfatična.

Link to comment
5 minutes ago, vindabona said:

 

Znam da je odličan i duša me boli, al' sam u stambenom kreditu pa je malo "ja bi mogo da mogu...", povuci potegni, nisam sigurna da mi je trenutno isplativo, osim ako neće da mi ga daju za 12.000e sa sve registracijama i doplatama za kaskoe i metalike i ostale sitnice koje koštaju po 700e svaka, i to sve zato što sam im tek tako, jako sinfatična.

 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/14246915/toyota-yaris

 

uklapa ti se u cenu, a ovde vidi šta Stella oprema podrazumeva: http://www.toyotaadria.com/rs/pdf/cenovnik_vozila/yaris.pdf

Link to comment

Vidla, bokca mu! Još mi na opštini, auu bre, možda čak i nazovem, samo da smislim gde da nađem još pet iljade. Abre da su izabrali bar neku dim boju nego crvenu, sad ja cepam dlaku, znam, al to zbog ovih pet iljade, ne bih inače. Al to je taj auto! To je taj savršeni mali auto sa dovoljno moći za po gradu i za inače, eee živote... :( 

Link to comment
7 minutes ago, Milosh76 said:

Koliki gepek ima taj Yaris? U odnosu na Golfa/Astru recimo

 

Ne znam u odnosu na navedene, ali kao referenca, nas petorica smo natrpali pet velikih ranaca (nisu svi planinarski) i još ponešto u isti. 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...