Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

To su ti turbo benzinci...ima ih i vw grupa i reno grupa.. .U Sanderu i Dusteru je isti taj motor 0.9 sa 90 konja, u Dusteru nesto vise, cini mi se.

A Golf 1.2 turbo je i u Skodi, cak i Oktaviji, i u Seatu i u Golfu...

A revoluciju je doneo Ford sa svojim 1.0 turbo motorom. Opel ima 1.4 turbo u Astri, recimo.

Link to comment

Trosi oko 4.5l. Prilicno je udoban za voznju, gotovo necujan, a narocito je komforan na prednjim sedistima. Enterijer je iznenadjujuce kvalitetan, mnogo bolji nego kod auta iste klase. 

E sad, bas i ne ide kao metak 😔 Dobar je, ali tek na vecim obrtajima, a onda vise nije necujan i ekonomican 😏

Link to comment

Mene covek provozao od teretane do stana i bas sam stekao utisak da dobro poteze u nizim obrtajima, svakako bolje od 1.6 atmosferskih benzinaca koje sam vozio zadnjih godina.

Link to comment
14 hours ago, renne said:

Mogu da se složim sa tim

 

12 hours ago, Uskebasi said:

Trosi oko 4.5l. Prilicno je udoban za voznju, gotovo necujan, a narocito je komforan na prednjim sedistima. Enterijer je iznenadjujuce kvalitetan, mnogo bolji nego kod auta iste klase. 

E sad, bas i ne ide kao metak 😔 Dobar je, ali tek na vecim obrtajima, a onda vise nije necujan i ekonomican 😏

 

Kad sam mu otvorio gepek, bio sam u fazonu "šta je ovo, gepek za mrave?"

 

Moj Klio ima baš mali gepek, a čini mi se da je ovaj bukvalno za nijansu veći.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...