Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Meni iz nekog razloga izlecu njegove reklame na FB kao blesave. Doduse, zabavno je citati kako prica sam sa sobom, ponekad mi je zao sto nisam psiholog ili psihijatar :D

 

Nego Hyundai i30 mk2 2012-2013 benzin 1.4 100 konja... ima li ko iskustva?

Link to comment

Moj otac.

Kupljen je nov i vozi se petu godinu, uz redovan godišnji servis bez ikakvih drugih problema. Lepa i komforna unutrašnjost, pozadi obilje mesta, dobar prtljažnik... Sedišta su postavljena nisko, pa se sedi duboko. Podešavanja sedišta po visini samo u najopremljenijoj verziji, volan podesiv u svim osama i u nižim paketima. Motor nije sposoban za ubrzanja, napravljen je za umerenu vožnju i menjač (inače odličan) je tako projektovan - tera te da realtivno brzo prebacuješ u viši stepen, pa ti na kraju nedostaje još jedna brzina. Zvučna izolacija vrlo dobra, a motora odlična. Čitav automobil je relativno nisko od podloge, pa zahteva oprez kod ivičnjaka i sl, zauzvrat, donji deo automobila je zaštićen limom.

Za više snage imaš 1,6 benzinski, ili dizel motor, koji su kod nas ipak ređi u ponudi.

Odgovorajaući KIA Ceed subjektivno je prijatniji unutra, možda i lepši, ali uz minimalne razlike u opremi, sve ostalo je isto. Koliko mi je poznato, Ceed je nešto skuplji.

Link to comment
22 minutes ago, Milosh76 said:

 

Nego Hyundai i30 mk2 2012-2013 benzin 1.4 100 konja... ima li ko iskustva?

imam ga ja u kombinatu

ne sviđa mi se, ide al ništa specijalno

 

neudoban, nepregledan, ružan unutra

Link to comment

takoe

 

 

ja ga teram ko službeno auto, nemam ni jedan razlog da racionalizujem odabir istog, naprotiv. posle prve vožnje u njemu, do kruševca i nazad su me bolela leđa nedeljama

 

i to mi je uvek na pameti kad ga vidim i u prolazu

Link to comment

Znam ga, pa vrzma se po sajmovima :D dal ima drugi posao ne bih znao :D A cela njegova filozofija ja ti kao nadjem auto, odemo kod mog majstora on izmenja pola auta i ti dobijes "nov" auto pa jos ga i platis + delovi, a majstore nikad niko nije video, al su najbolji u zemlji :laugh:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...