Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

5 minutes ago, Zli Gli said:

Nije diran prednji branik nego zadnji koji je bio ogreban malo i odradjen odlicno a prednji je cudno ispao zbog nedostatka sunca, Nisu slike bas sjajno ispale ali jbg, uzivo druga prica.

 

Slike moraju da kidaju da bi više njih htelo uživo da ga vidi, iscimajte se malo više oko toga. Meni isto deluju malo čudno, ne znam da li sajt smanjuje kvalitet fotki, ali nije delovalo impresivno.

Link to comment

Juce me zvalo pet ljudi, neki se najavio da dodje da pogleda i pitao kako ide fora za probne tablice ili sta vec, u slucaju da resi da kupi. Dobro je ovako, smorili bi me previse da su slike dobre a vec sam dosta zauzet sa ludacima u kladionici.

Link to comment

Imas toga dosta, s tim sto ti je moj savet da ipak nadjes neki sa ponekom malom ogrebotinom ili sitnim nedostatkom tipa da ne valja kvacilo ili nesto slicno sto kod nas nije skupo a tamo dosta obara cenu. Tako mozes da prodjes dosta povoljno a ako patis da uzmes auto koji je tamo vec u ful stanju (kakav bi bio i ovde posle npr farbanja branika/krila/vrata ili zamene kvacila), onda racunaj na cenu vecu nego u nasim oglasima.

Link to comment

Pa kvacilo se svakako menja kad tad i na tom Grand Pikasu kosta npr 250e a obara cenu za mnogo vise od toga. Dao sam primer, ne mora to, dovoljno je da ima bilo kakav nedostatak osim nekog defekta motora ili da je zesce udaren, od toga vec nema ' leba.

Link to comment
23 hours ago, Zli Gli said:

Imas toga dosta, s tim sto ti je moj savet da ipak nadjes neki sa ponekom malom ogrebotinom ili sitnim nedostatkom tipa da ne valja kvacilo ili nesto slicno sto kod nas nije skupo a tamo dosta obara cenu. Tako mozes da prodjes dosta povoljno a ako patis da uzmes auto koji je tamo vec u ful stanju (kakav bi bio i ovde posle npr farbanja branika/krila/vrata ili zamene kvacila), onda racunaj na cenu vecu nego u nasim oglasima.

 

Pre 3 godine mi brat dovezao Clio iz Svabije, kao casa sto bi rekli, ali mi je rekao da ce malo izgrebati haubu da obore cenu. Meni to bilo debilno, ali odradilo je posao, a "steta" je jedva vidljiva. Od tad se porodica prosirila, a i svakako smo hteli nesto novije pa polako razgledam.

 

Uglavnom jutros na dorucku u Kapani pokazujem kolegi neke Citroene na Polovni automobili, a on me posle odvede u blizini Eho pumpa i vidimo ovog lepotana (ipak nije je "obican" C4 Pikaso, ne Grand). U sred Mitraje :D

canvas.jpg

Link to comment

Mi smo prodali tri ovakva, zadnji bas nedavno isto ovakav sivi ali 2010. i u ful opremi sa navigacijom i parking senzorima i dva seta guma i felni za 4500e. Taj obican Pikaso mi je mnogo lepsi od Granda, moderan je a ovaj ko neki omanji autobus.

Link to comment
On 12.5.2019. at 13:30, Host said:

Tonci je vec kupio motora picolovca, al nece da se hvali da mu ne napadnu forumasice na in boks.

Opa

 

Kriza poznih godina

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...