Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Ma nisam ni pogledao link nego koleginica dala oglas i njene su fotke, auto je stvarno u dobrom stanju ali ni na jednoj slici nije slikala enterijer a kamoli podigla haubu.

Link to comment
 
to je dobar izbor, ali verovatno će mrzeti sebe kada bude kupovao gume
 
+1 za benzinac, ja vozim dizelaša koji skandalozno smešno troši, ali prosto više potencijalnih problema (dakle, može više da te košta), plus se dizelaši polako proteruju jbg... 
 
i pitanje je šta podrazumevaš pod tih 10k godišnje, svakodnevno vozikanje ili par dužih vožnji godišnje? svakako neće biti neka dramatična ušteda u gorivu
Sta sa gumama?
Pa imam par duzih voznji godisnje, Rumunija, Grcka, Bugarska ostalo uglavnom po gradu.
Znaci da opet uzimam benzinca+plin [emoji38]

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment

Verovatno su specificne dimenzije za Kaskai i samim tim skuplje.

 

Gledaj ti dobar odrzavan auto, mani se placeva i "prodavaca" na istim.

 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/14187798/opel-meriva-14-navnov

 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/14144156/dacia-stepway

 

 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/13787542/skoda-rapid-12-tsi

 

 

Edited by Milosh76
Link to comment
14 minutes ago, Moća said:

Sta sa gumama?
Pa imam par duzih voznji godisnje, Rumunija, Grcka, Bugarska ostalo uglavnom po gradu.
Znaci da opet uzimam benzinca+plin emoji38.png

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

 

4 minutes ago, Milosh76 said:

Verovatno su specificne dimenzije za Kaskai i samim tim skuplje.

 

Gledaj ti dobar odrzavan auto, mani se placeva i "prodavaca" na istim.

 

Moji prijatelji su kupili Kaškai pre 5-6-7-8 godina i pre par godina su komentarisali kako ga ne voze zimi jer su im gume preskupe, mislim da su pominjali skoro 200e po gumi, pretpostavljam da su neke 17-ice u pitanju. Verovatno može i jeftinije, ali eto, to je bilo jedno iskustvo iz prve ruke za koje sam čuo, sve ostalo je +++.

 

 

 

 

Link to comment

Dimenzije su 215/65 R16 i  215/60 R17,a 24.000 dinara po gumi je bas mnogo.

 

Za 16 inca, Fulda je oko 9000, a Miselin su nesto preko 11000 dinara.

Za 17 inca Tigar je oko 6900, a najskuplji Miselin oko 15.000 dinara

 

Izvor kemoimpex

Link to comment

Je l ima neko sa foruma Kaškai?

Svuda je veoma zastupljen, meni je odvratan do bola ovako vizuelno i čini mi se da je malih dimenzija unutra. Govorim odokativno. 

Za 6000 dobar veliki auto, dobre marke ces naci sa 200k km. Što ne mora da znači ama ništa. Ako ne uzmeš zamajac kod dizela u redovni trošak onda nemoj dizele gledati. 

Ja sam se zaljubio u forda tako da bih opet S Maxa uzeo, ili u tvom slučaju Mondeo karavan. Ali ko što reče Valkira MPV su zakon za familiju, visina prtljažnika je bitna stavka.

Ne znam pošto su nove Zafire, mislim da su iznad 6000, a stare su konzerve. Sharane i Alhambra su super al noviji modeli su iznad te cifre a stari su baš stari. Isto ko i Tourani s tim da kod njih mozes naci po koji dobar primerak.

A cekiraj ovo: https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/13735855/subaru-outback-20-diesel-boxser

bomba od auta

Link to comment

Za Mondeo karavan ce mu trebati 2 parking mesta da se ubaci :D

 

Ovaj Subaru je fin auto, ali ... Tako da je 2.580e ulozeno u motor. a trazi 6100 za njega... a za 10 godina presao samo 160.000 km... nesto tu ne valja

Edited by Milosh76
Link to comment
4 minutes ago, Milosh76 said:

Za Mondeo karavan ce mu trebati 2 parking mesta da se ubaci :D

 

Ovaj Subaru je fin auto, ali ... Tako da je 2.580e ulozeno u motor. a trazi 6100 za njega... a za 10 godina presao samo 160.000 km... nesto tu ne valja

Na poslu vozim Navaru tako da je Mondeo mačiji kašalj za parkiranje :)

Meni je ta servis lista privlačnija nego auto kome nije radjeno nista i sve funkcioniše besprekorno. Al cena mu je zaista povoljna da smrdi :D

Link to comment
9 minutes ago, radisa said:

Kakva je Navara?

 

Meni to deluje super avto...

pa više je kao kamion. ima osnovne potrepštine od opreme, plastika estetski nije lepa ali je dobro urađena, deluje izdržljivo. Kvačilo ima jako velik hod pa se treba navići, gadna je tokom šaltanja, pitam se da li uopšte ima plivajući zamajac. sve u svemu izdržljiv i kvalitetan namenski traktor, nije za gradsku vožnju def, što se može reći i po njenoj fizionomiji :lolol: spominjem gradsku vožnju jer je ja điram maltene tako - kratke relacije uz dosta stani-kreni. na autoputu je prilično solidna. potrošnja nije strašna oko 8l na 100km

Link to comment
10 minutes ago, radisa said:

Kakva je Navara?

 

Meni to deluje super avto...

Sta bi radio s njim, da se dzekiras? Moj surak u Afrikama vozi to cudo, oni to tamo zovu bakkie i njemu sluzi za prevoz motora i delova, a u 90% vremena je to beskoristan prostor i samo ti smeta u svakodnevnom saobracaju. Inace je svaki ozbiljniji SUV sto puta prakticniji i stabilniji na putu.

Navara je valjda najspartanskiji pick-up i vrlo skroman sto se pogona tice, kad sednes u recimo Isuzu d-max, onda tek vidis sta je masina. Btw, Hilux je i dalje bez premca, dobar je i ranger, dok je Amarok s dobrim motorom prava mrga, al' preskup.

Link to comment
51 minutes ago, maheem said:

Nema boljeg, utvrdio to, na zalost kasno, prodao ga podlegavsi suvovštinitm: vozio novog, skoro 5 godina, preko 400 tisuća km, prodao ga napolju...

Ima samo jedan moguci problem sa ovim oglasenim: nije SUV, kupuju ga ljudi koji znaju sta hoce i sta im treba, sto ce reci da ako je subarovski vozen, 160,000 moze da znaci mnooogo obicnih predjenih kilometara.

Cenim da je ovaj sa oglasa, sva je prilika, iz neke Svajcarske ili okoline, sve u svemu sumnjivo je jeftin, tako da bih se ogranicio samo na gledanje.

Obaska sto takozvano odrzavanje ne spada u jeftinija i dostupna, barem sto se Srbije tice.

 

Kaškai, po onom sto si prikazao na porodicnim fotografijama :) nije auto za tebe, odma' da ti kazem… 

Link to comment

Meni je kod Navare jebacki onaj poklopac pozadi, pa mi to super izgleda...

 

Inace, koji ce mi sad, nego za par godina kad odem u pemziju, pa krenem da se zanimam sa nekom vikendicom... 

Link to comment
2 minutes ago, radisa said:

Meni je kod Navare jebacki onaj poklopac pozadi, pa mi to super izgleda...

 

Inace, koji ce mi sad, nego za par godina kad odem u pemziju, pa krenem da se zanimam sa nekom vikendicom... 

:ohmy:

tajkun :fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...