Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Ahahaha btw sve kolege kazu da je navara>>>hillux. Iz dosade sam jedno vece guglao pickupe i navara je bas dobro kotirana. Neki zakljucak sam stekao da je ranger iznad svih. Al mislim da je velika razlika u ceni.

@namenski nije mi kashkai uopšte opcija, ja samo pitam kakav je kad je tako popularan. A sto se tice outbacka kolega finac ga djira, drulujem svaki put za njim. Kad prebacimo jedno celjade u njen auto uzimam ga zasigurno

Link to comment

Ako se dobro sećam, taj Subaru dizel se nije ni blizu pokazao dobro kao benzinci, mislim da su imali ozbiljnih havarija s njim na ne previše kilometara, taj konkretan primerak je možda ok ako je stvarno toliko uloženo u motor, ali generalno bih radije uzeo njihovog beznzinca nego dizela, naravno polovnog, najnoviji su valjda rešili te probleme u međuvremenu.

Link to comment
7 minutes ago, Time Crisis said:

Ako se dobro sećam, taj Subaru dizel se nije ni blizu pokazao dobro kao benzinci, mislim da su imali ozbiljnih havarija s njim na ne previše kilometara, taj konkretan primerak je možda ok ako je stvarno toliko uloženo u motor, ali generalno bih radije uzeo njihovog beznzinca nego dizela, naravno polovnog, najnoviji su valjda rešili te probleme u međuvremenu.

Fala za ovaj info

Link to comment

Nema na čemu. :) Sad sam malo guglao da osvežim pamćenje i subaru diesel + broken crankshaft (radilica) ima toliko rezultata da ih najbolje zaobići u širokom luku.

Link to comment

Moćo, uzmi C4 Picasso ili Grand Scenic.

I nemoj da voziš kolica u autu. Ako baš moraš kupi kišobran kolica.

 

Da li je neko imao iskustva sa C3 Picasso-om?

Tražim nešto da bude malo veće i malo jače od Idea-e koju sam prethodno vozio. C3 Picasso deluje kao idealan izbor.

Link to comment
On 7.4.2019. at 18:30, renne said:

Ranger je fenomenalan

Jeste najlepsi, jos kad ga pojedini napucaju, izgleda ko bombona. Povrh svega, motor je odlican.

Meni bio san ovaj Santa Cruz Hyundai koncept, bas sam se razocarao izjavom da ipak nece slediti liniju sa slike, a vec vise od dve godine su tvrdili da ce zbog dobrog prijema javnosti biti identican.

hyundai-pick-up-2020-adelanto-201852497_

Link to comment

Moćo, ako cvikaš od zamajca i ostalih skupljih kvarova na dizelu pogledaj Hondu Accord 2.0 benzin, po mogucstvu 2009+ godiste. Mada cena je tu malo problematicna jbg (7500-8000 je realno), ali ko zna mozda naleti nesto. Dizeli su im 2.2 pa kapiram zbog registracije ne bi razmatrao, a ima za 5.900 zanimljiv u oglasima, kupljen nov ovde pride...

Link to comment
On 7.4.2019. at 14:19, kud u maglu Simoviću said:

uzni kaškai

vozi dizela dve godine. sve je super, al mu potrosnju ispod 9 po gradu tesko mozes spustiti. ja sam vozio automatika, pa je to jos malo vise bilo. pricam o 2.0dci, koji ima i 4x4. 1.5dci verovatno trosi manje, i ima pogon na prednje tockove. inace super auto, zadovoljstvo ga je voziti. ali neces dobiti drasticno veci gepek nego sto imas, qq izgleda veci nego sto jeste. tvoj 308 je 4276mm dugacak, a qq 4330.

 

On 7.4.2019. at 17:35, copkillah said:

 

Moji prijatelji su kupili Kaškai pre 5-6-7-8 godina i pre par godina su komentarisali kako ga ne voze zimi jer su im gume preskupe, mislim da su pominjali skoro 200e po gumi, pretpostavljam da su neke 17-ice u pitanju. Verovatno može i jeftinije, ali eto, to je bilo jedno iskustvo iz prve ruke za koje sam čuo, sve ostalo je +++.

 

to jedino ako su kupovali neki michelin, ili se neko jebavao pa menjao fabricke 16ice. on nosi 215/65/16, solidnih guma ima za oko 100e po komadu.

Link to comment

Sta treba od dokumenta kad se kupuje auto na ime? I ima li razlike ako ga je uvezlo fizicko ili pravo lice? I kakav ugovor treba da bude izmedju prodavca i kupca? 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...