Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Slamnati šešir po meri negde u Beogradu?

Nisam još išao do Balkanske da pitam, logično mi je da prvo pitam ovde :D

Link to comment

treba mi postolje za veliki suncobran ono plasticno sto se,po potrebi,sipa ili prospe voda iz njega jer bi trebalo da bude mobilno...gde to da trazim?

Link to comment

bem li ga, valjda svako mesto ima veliku plastičarsku radnju, još nisam video da nema. proizvoda iz Pazove ima u celoj Srbiji, kante, plastične stolice i stolovi, sve što može da se pravi ekstruderom

Edited by Грешни Василије
Link to comment

aha to mislis..pa u mom selu imaju ekstruder tem self ne treba im Pazova..mislis da je Pazova ekskluziva sa ekstruderom?  :s_d:

 

ok potrazicu u plastikarama ako nista imam neke rodjake u Pazovama pa cu ih zapolsiti da traze..a da znas nisam ni guglala nego odmah ovde da pitam

 

 

et aram

ne mogu betonski jer moram da nosim suncobran jer,od skoro nemam sumu na plazi a suncobran je onaj Frikomov sto stoji ispred sladoleda..imam i manje suncobrane pa moram da probam i nadjem koji mi odgovara za nosenje i namestanje..sve je jos idejni projekat..jer nema sume :(

 

 

edit-nepismena uglavnom

Edited by ivy
Link to comment

a, kul, ja mislio za u dvoriste :)

 

edit: a inace, odgovara ti verovatno svaki. vazno da je njegova cev sira od cevi suncobrana, a u 90% slucajeva jeste.

Edited by aram
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...