Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Brudera interesuje kačket, kadar pogledati dole. Snapback, takozvana "new era". Ako može, bilo bi lepo da bude što jednostavniji (čitaj: sa što manje ili bez natpisa), jer bi buraz šio već nešto... Ima li ovoga u/po Beogradu?
pre je bio solidan izbor u Glou-u, TC Ušće, ali sada ne znam.Ali ako mu treba što jednostavniji NewYorker mu je sigurica, imaju solidan izbor takvih jednobojnih, bez aplikacija i bilo čega, a čini mi se da nisu ni mnogo skupi.
Link to comment
Da li neko zna gde se u Bg-u moze nabaviti neki detektor za metal, trazim nesto zakopano u zemlji, a nije nikakvo blago :D
ranije sam se raspitivao o detektorima i ovi su delovali najozbiljnije, iz Čačka su
Link to comment

S obzirom da ću zbog posla provoditi dosta vremena u Podgorici u sledećih pola godine, dajte neke predloge za mesto gde popiti pivo ili kafu, gde jesti (za sada znam za Anovi i neku pečenjaru Gurman) ...

Link to comment

jel postoji za Western Union neka jedinstvena skala provizije? da unapred mogu znam koliko će koštati da mi stigne novac iz amerike

Edited by ivy
Link to comment

Ivy,na njihovom sajtu bi ima ta informacija, tj. imas opciju 'estimate price' pa ubacis podatke i vidis kolika je provizijaMene interesuje zna li neko gde ima soda bikarbona da se kupi? Gledam vec dva meseca u Rodi, Maxiju, Lilly-ju, DM-u... i nigde nema, ni one kesice niti vece pakovanje...

Link to comment
Mene interesuje zna li neko gde ima soda bikarbona da se kupi? Gledam vec dva meseca u Rodi, Maxiju, Lilly-ju, DM-u... i nigde nema, ni one kesice niti vece pakovanje...
zar se to ne prodaje po svim semenkarama, recimo ovde?! Edited by cmrlj
Link to comment

ma ima svuda soda bikarbona, skoro sam je kupio u maxijuima i po zdravim hranama, manjim prodavnicamaevo i ovde:http://shop.maxi.rs/products-list-17863-soda-bb

Edited by Zugurosh
Link to comment

pita drugar iz Slovenije gde u Bgu da nadje prodavnicu polovnih cd-ova i dvd-eva? kaze da je video prosli put...meni nesto nista ne pada na pamet

Link to comment

Zna li neko majstora drvodelju koji bi mogao da mi izradi gavrana u prirodnoj veličini? Ili zna neko gde ima da se kupi plastični gavran?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...