Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

Moraću pažljivije da gledam, izgleda. Ni Radiohead nisam zapazio...
kad oni likovi sa broda vode dezmonda kod doktora on kaze i'm not here, this isn't happening (bash tim rjecima :wink: )
Link to comment

Ih, jaka referenca... to je ne tako retka fraza. Da je bar dodao "strobe lights and blown speakers / fireworks and hurricanes", pa da razgovaramo... :P

Link to comment

dobra epizoda. saznali smo chiji je freighter, no to smo ionako vec znali, samo se sada potvrdilo. takodje se potvrdilo da je juliet super.ali ben i 'see you at dinner, guys' :D

Link to comment

OK epizoda. Vec se moglo pretpostaviti (kao sto sef rece) ciji je brod. Takodje se potvrdilo da Dzuliet ima dobre sise.

Mogao je bar Ben da kaze ko je njegov covek na brodu. "But you might wanna sit down"... sta? John poznaje doticnu osobu, ili ga Ben opet vuce za nos?

Link to comment

ochigledan odgovor bi bio majkl. no, nekako mislim da bi to bilo previshe ochigledno. za nas, mozda ne za locke-a..enivej, ja mislim da je to walt. on je na brodu, a za razliku od iritantnog mu oca, moze bez problema i da komunicira sa benom (jer on moze da bude tamo gdje zapravo nije, kao sto smo ranije saznali)

Link to comment

Ja bih se pre kladio na Neuništivog i Sveprisutnog Bakunina nego na Majkla ili Volta. Dobra epizoda, Benri i dalje rula. Locke me malo razočarava u ulozi vođe koji konstantno improvizuje.

Ono sa gasom mi je malo nejasno. Kako su mislili da ga "deploy" preko onolikog ostrva? Možda ručno, kao Ben u mladosti? I šta je Faradej uradio da ga učini inertnim, dobrih 5 sekundi pošto je brojač stigao na nulu?Takođe je nejasno kako je Ben javio onoj šrinkici (Harper?) šta da radi, pre će biti da je to ona samoinicijativno.

BTW, Benovo zlokobno predviđanje od ranije, po kom ako brod dođe "every man, woman, and child on this island will die" bi sad moglo da se tumači i drugačije. "Ako me ovi sa broda budu ganjali, biću prinuđen da vas sve pobijem kao kolateralnu štetu u samoodbrani." cool.gif

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Takodje se potvrdilo da Dzuliet ima dobre sise.
dobro je, nisam jedini koji gleda najvaznije stvari u Lostu :lol:nego, jel sledeca ona sto je jebacki najavljuju koja ce da nam otkrije toooooooliko toga? //kao npr da je Sawyer isao kod zubara koji je poznavao sestru od Juliet. to bi bilo bas onako do jaja otrivanje koje bi me skroz odusevilo
Link to comment

Meni je ova poslednja epizoda bila prilično bezveze. Počinje da me nervira ta glupa potreba da sve bude tajanstveno, pa i kad apsolutno nema potrebe.

Šta, Faradej i saborka kao nisu mogli da kažu Džeku i Džulijet da planiraju da spreče katastrofu, širenje smrtonosnog gasa od koga će svi da popadaju ničice, nego tajno beže, pa još i Katu opandrče usput. Nemaju dovoljno gas maski za sve, šta li? Spas naravno stiže u poslednjoj sekundi, ne daj bože da taj kliše jednom ne uspe, a onda likovanje kako su ih spasli, mislim daj..Znam da Lost nema baš nešto puno veze sa logikom, ali mi smetaju ove sitne imbecilnosti.

edit: ubacio spoiler

Edited by Marsel Mos
Link to comment
nego, jel sledeca ona sto je jebacki najavljuju koja ce da nam otkrije toooooooliko toga?
Sledeće dve. U prvoj neko gine, ne zna se ko ali je tu od prve epizode. U drugoj se otkriva Benov čovek na brodu, a pošto epizoda sadrži Majklove flešbekove...
Link to comment
Sledeće dve. U prvoj neko gine, ne zna se ko ali je tu od prve epizode. U drugoj se otkriva Benov čovek na brodu, a pošto epizoda sadrži Majklove flešbekove...
sledeca jedna bi trebalo da otkrije o6.osma je prebacena na posle pauze.mada, i za ovu su rekli da ce nam otkriti sta ce biti sa juliet. dobro, jest bila suspenzija neverice jedno minut dok se nije shvatilo gde je teta melfi.benri sprema veceru :wub:odlicna epizoda. jedno trideset onelinera za pamcenje.za ljubitelje juliet, njen najveci fan otkrio sexi scenu sa anzelinom zoli u filmu gia. lep softic spot, necete se pokajati :D.
Link to comment
za ljubitelje juliet, njen najveci fan otkrio sexi scenu sa anzelinom zoli u filmu gia. lep softic spot, necete se pokajati :D
Znam scenu, ali pojma nisam imao da je to ona. Zar ovde ima fanova Juliette? :unsure:
Link to comment

super epizoda.

kakve su sanse da je jin ipak i dalje zhiv? (i da u saradnji sa sayidom ubija aprijatelje? to bi bash bilo supercool :) )

i, da, juliett rulz!

Link to comment

Smor, ali totalni smor od epizode. Posle ovoga pauza... ma sjajno.

flash forward Sun, flashback Jin, qr se trese, dosadno do bola, umesto odgovore, dobili smo jos nekoliko pitanja. Idem da izbunarim Dzuliet/Andja scenu sa youtube-a, da se malo smirim.

Link to comment

Тек ће после следеће епизоде бити пауза. Не очајавај. cool.gif

Edited by Zeka Peka
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...