Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

Malog Erona su valjda hteli samo da pokažu, kao ilustraciju Katinog karaktera - usvojila je dete jednog od svojih ko-preživelih, koja nažalost nije... preživela.Naravno, to bi značilo da javnost zna da dete nije njeno, nego blaženopočivše Kler. Što je onako, ne baš verovatno, ali nije ni isključeno.Dezmondo epizoda je, mnjah, donekle interesantna, ali me nervira što i dalje nema konkretnih odgovora. I vrapci na grani znaju da "nešto" nije u redu sa vremenom na ostrvu, ali autori nisu spremni da nam kažu šta i kako konkretno (jer naravno i dalje nemaju pojma gde će sa radnjom). Bitno da ima sentimentalnih detalja za izvoz.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Meni je epizoda super, nisam ni ocekivao da nam odjednom otkriju mnogo toga u vezi sa vremenom.Jeste svima jasno da se tu nesto desava, ali ne dugo.Tek u onoj epizodi sa raketom su nam konkretno rekli da postoji i neka vremenska anomalija, do tad se samo nagadjalo.Tesko da bi Kati kao kriminalcu dali da usvoji dete, verovatno se misli da je njeno biolosko.

Link to comment

ja ne kapiram nikako koji je to fazon u US of A sa tim "i love you" i "im sorry". pa oni to stancuju ko fortune cookies jebote... i kao sacu ja da se nalozim na to ili sta ja znam sta... ne kapiram nikako... jedino da u US of A samo dokone domacice koje momentalno ovlaze na ovo gledaju serije i niko drugi...a epizoda je dosadna u picku materinu. nikakve veze sa pricom. pa jebote, dokle ce iz supljeg u prazno?!

Link to comment
a epizoda je dosadna u picku materinu. nikakve veze sa pricom. pa jebote, dokle ce iz supljeg u prazno?!
ti si izgleda nesto drugo gledao, a ne poslednju epizodu :rolleyes:
Link to comment

A je l' ono Dezmondovo na brodu: "I'm not here. This isn't happening" posveta Radiohead? :Hail: Autori su kao fanovi, a i naziv pesme "How to Dissapear Completely" je prikladan. Totalno nadrazujuca epizoda, jedva cekam sledecu :P

Link to comment
A je l' ono Dezmondovo na brodu: "I'm not here. This isn't happening" posveta Radiohead? :Hail: Autori su kao fanovi, a i naziv pesme "How to Dissapear Completely" je prikladan. Totalno nadrazujuca epizoda, jedva cekam sledecu :P
absofuckinlutely! :Hail:
Link to comment

hehehe.ispostavice se da ona moja teza o benriju kao caletu toma jorka jos i ima smisla.(ne bih da budem partibrejker, ali mislim da je mnogo vaznija referenca na slaughterhouse 5)da ne govorim o pravom odabiru faradeja kao omiljenog novog lika.i opet se malo pazla sklopilo, zasto je igrao ono pamcenje karata sa sarlotom, zasto ga, milicu, boli glava, jos samo da znam malo vise o fizici, pa da ukapiram naucnu stranu elektromagnetne teleportacije uma, zeke iz orchid movie mi nisu dovoljne, di ce mi kraj biti :Pmoj hit u ovoj epizodi je aukcija (ne mogu da docekam da saznamo sta pise u dnevniku).sto rece moj drugar, epizoda u kojoj se nije pojavilo osam glavnih likova, jos dva minimalno, a ovakva.ali muceni dezmond, njemu je stvarno zivot pakao. i kakav pakleni flashforward, u stvari.(said koji sve ume da popravi, bas mi je nedostajao danas kad mi je procurila cesma u kuhinji)

Link to comment
hehehe.ispostavice se da ona moja teza o benriju kao caletu toma jorka jos i ima smisla.(ne bih da budem partibrejker, ali mislim da je mnogo vaznija referenca na slaughterhouse 5)
Moraću pažljivije da gledam, izgleda. Ni Radiohead nisam zapazio... a gde je bila ta Vonnegut referenca?
Link to comment
Moraću pažljivije da gledam, izgleda. Ni Radiohead nisam zapazio... a gde je bila ta Vonnegut referenca?
iskreno, mislim da dezmond bas nije u rec ponovio radiohead, ali ne mogu da tvrdim, moram ponovo da odslusam. nema veze, lepo zvuci.a za klanicu, pa rekla bih da je cela epizoda u stvari referenca, time travel ali ne tela, vec uma. faradej u jednom trenutku kaze da je dezmond "unstuck in time", kao bili pilgrim. mada, vidim sad da na lost forumu navode i to da se onaj baja, vojnik, kome dezmond prica o tome sta mu se desava, takodje zove bili.ali pusti to, zar te ne lozi dnevnik sa black rocka? to ce objasniti i belog medu u tunisu.ma koliko da su mi kul men of faith, mnogo se nadam da ce men of science pobediti :D(za nerdove, u bonusu za trecu sezonu ima filmic kako se snima lost. naravno, sve je super duhovito i zanimljivo, benri je kao voditelj, ali ima scena kad upadaju u writers' room u trenutku kada pocinje pakao promene neke scene. na kratko se vidi brian k vaughan kako sedi na stolicici pored damona i carltona, onako kao pravi mali ruki koji ne sme nista da kaze. super detalj) Edited by luba
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...