Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

mnogo ste, bre, zakerala.meni sve super.dzek sa razdeljkom i kejt u lipstik dajk izdanju, prajsles.bilo je jasno da je eron neo, ali i dalje me najvise lozi ko je sesti i ko je u sanduku.i ne odustajem od wubova za faradeja :Dnisam uspela da provalim sta cita sojer. nije valjda opet o misevima i ljudima?lok je benriju doneo dika, mada sam se u jednom trenutku ponadala da je black dahlia.

Link to comment
mnogo ste, bre, zakerala.meni sve super.dzek sa razdeljkom i kejt u lipstik dajk izdanju, prajsles.bilo je jasno da je eron neo, ali i dalje me najvise lozi ko je sesti i ko je u sanduku.i ne odustajem od wubova za faradeja :Dnisam uspela da provalim sta cita sojer. nije valjda opet o misevima i ljudima?lok je benriju doneo dika, mada sam se u jednom trenutku ponadala da je black dahlia.
evo sta sam kazu na jednom forumu:
In Eggtown, Sawyer is reading a book called "the invention of Morel" It is about an island where the main character is making a machine that can reproduce reality.
Link to comment
bilo je jasno da je eron neo, ali i dalje me najvise lozi ko je sesti i ko je u sanduku.
A ko je peti!? :blink: Kejt, Dzek, Harli, Said... (Ben nije bio na letu).Dzek na sudjenju prica verziju za javnost o njih osmoro, od kojih je kasnije nastao Oceanic 6. Edited by Takeshi
Link to comment
A dobro, to po onim najavama, mislio sam da sam nesto propustio, Luba se pita ko je sesti.A sto je Dezmond imao viziju Kler i Arona u helikopteru? :P
ma vidis da je morgana pro-choice opcija :D posto se eron nije rodio pre leta, ne moze da bude O6.meni se svidja da mislim da je on peti, iako je na putu bio u maminom stomaku, te se tako produzava agonija da saznamo ko je sesti. sa najavama je to nekako obicno.samo se vracam na onog u sanduku, a i na flesforvard, kad ugladjena kejt kaze razbarusenom dzeku da mora da se vrati kuci jer "on" ne zna da je tu ili vec tako nesto. ko je "on"?najludja teorija koju sam cula je da je "on" dzekov cale.a jes i to sto je dezmond sanjao. mada me nesto bas briga za kler, nikad mi nije bila preterano simpaticna. Edited by luba
Link to comment
ma vidis da je morgana pro-choice opcija :D posto se eron nije rodio pre leta, ne moze da bude O6.meni se svidja da mislim da je on peti, iako je na putu bio u maminom stomaku, te se tako produzava agonija da saznamo ko je sesti. sa najavama je to nekako obicno.samo se vracam na onog u sanduku, a i na flesforvard, kad ugladjena kejt kaze razbarusenom dzeku da mora da se vrati kuci jer "on" ne zna da je tu ili vec tako nesto. ko je "on"?najludja teorija koju sam cula je da je "on" dzekov cale.a jes i to sto je dezmond sanjao. mada me nesto bas briga za kler, nikad mi nije bila preterano simpaticna.
Kejt se prilicno bunila kada je advokat pomenuo sina, a i Dzeku je aprijatno njegovo pominjanje (ipak mu je to necak :P )Pa ne deluje da je beba postala celebrity kao deo Oceanic 6.I generalno su malo preterali sa tim "soap" elemetima, ali dobro, imaju elegantan izgovor sa "six degrees of separation" teorijom. :P
Link to comment

kad smo vec kod tih 'soap' momenata, naletio sam na teoriju da je ben ekshli kejtin tata. ondosno, da je njena mama benova annie. kao, nerjetko je nadimak od imena diane upravo annie, a i kejtino srednje ime je ann. s obzirom da se radi o lostu, ne bi me chudilo.

Link to comment

heh, sad videh da nisam sama u tezi da je eron jedan od sest.a i demon&karlton kazu da se strpimo do sedme epizode, tada cemo znati ko su O6.ovaj baja, jeff jenson, uopste nije los. lepo sve rekapitulira, ova dvojica stalno pricaju s njim, ne treba vise lostpedija i forumi.

Link to comment
heh, sad videh da nisam sama u tezi da je eron jedan od sest.a i demon&karlton kazu da se strpimo do sedme epizode, tada cemo znati ko su O6.ovaj baja, jeff jenson, uopste nije los. lepo sve rekapitulira, ova dvojica stalno pricaju s njim, ne treba vise lostpedija i forumi.
Ako te bas zanima, preostalo dvoje iz O6 su

Sun & Jin

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...