Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

ne bih bas mnogo da ubrzavaju, ja bih da se vuce sto duze.a posto sam ponovo odgledala ovih par epizoda, sve sam sigurnija da ovo dvoje za koje svi tvrdite da su 5 i 6, nisu. razgovor na plazi je vrlo zanimljiv.cekanje do 7.epizode koja je njihova, a da l' dejmon, da l' karlton rece da ce to biti vrlo taf epizoda. i da razmisljaju da nju puste poslednju, jer ima mnogo gotivniji klifhenger nego osma, a osmu da daju u paketu sa devetom, posle uskrsa ili cega vec verskog sto je u martu.btw, novi podkast poslusati, odlican je.a posto smo promasili 14/2, moze i za 8/3.sayid.jpg

Link to comment
a posto sam ponovo odgledala ovih par epizoda, sve sam sigurnija da ovo dvoje za koje svi tvrdite da su 5 i 6, nisu. razgovor na plazi je vrlo zanimljiv.

da nece Jin da ostane?

Link to comment

da nece Jin da ostane?

ili da ostane ili da ga nema. kad mu sun kaze da bi ona da se vrati u koreju da gaji dete, a on, mucen, i engleski zbog nje i amerike uci, on se nekako pokudi.bez sale, ali kakva ga buducnost ceka u koreji? da opet ubija za njenog caleta?jedino sto mi ta teza mnogo vise sansi daje da je u sanduku ben, a ne lok, a to mi se nimalo ne svidja :D

takodje, mislim da ce faradej imati mnogo vazniju ulogu nego sto se to na prvi pogled cini. ne kazem da je bitno ko je ona zena pred kojom place, ali imam osecaj da ce nam se preko njega malo i libi vratiti u pricu, da je to link.veceras je dezmond. mozda cemo tu videti otkud eron kod kejt.

Link to comment
ne bih bas mnogo da ubrzavaju, ja bih da se vuce sto duze.
i ja i ja :wub: sto se oceanic 6 tice, ja sam siguran da ce sun da ode. mislim, ako ostane, zivot joj je ugrozen od strane mladunceta joj. a za jina ne znam, nekako se nadam da ce i on da ode, pa da ce on i sayid zajedno da ubijaju :)
Link to comment
i ja i ja :wub: sto se oceanic 6 tice, ja sam siguran da ce sun da ode. mislim, ako ostane, zivot joj je ugrozen od strane mladunceta joj. a za jina ne znam, nekako se nadam da ce i on da ode, pa da ce on i sayid zajedno da ubijaju :)
u, da, i ja sam se lozila na dream killing machine pod komandom benrija. a jos i itan i ana lusija da ozive, kakav crni dim, kakve polarne mede, gde bi im kraj bio.ili da dodje do sukoba biblijskih razmera: benri vs dzekov cale.a faradej pravi sonarne ograde i bestrzajne gravitacione revolvere :D
Link to comment
i ja i ja :wub: sto se oceanic 6 tice, ja sam siguran da ce sun da ode. mislim, ako ostane, zivot joj je ugrozen od strane mladunceta joj. a za jina ne znam, nekako se nadam da ce i on da ode, pa da ce on i sayid zajedno da ubijaju :)
Prica se uveliko da ce neko da

pogine/umre u jednoj od narednih epizoda. Ja nesto tipujem bas na Jina iako se misli da je on jedan od O6.Videcemo...

Link to comment

jedna od najboljih epizoda do sad!nego, opet sam gledao prve 3 epizode i nesto mi je zapalo za oko (ide u spojler zato sto se pomalo tiche i ove nove)

kad je naomi dolazila, bilo je nevrijeme. kad su ovo cetvoro dolazili bilo je nevrijeme. sada, kad su sayid i desmond odlazili - bilo je nevrijeme. moguce da je ostrvo... osjetljivo, pa pocne da pizdi :D kad neko dolazi/odlazi. plus je locke u prvoj epizodi ove sezone bio prilicno uznemiren kad je kisa pocela da pada - kao da je znao da to znaci da se neko priblizava ostrvu.

Link to comment

tek sam skinula epizodu te ovo pitanje se odnosi na prethodnu.gnevna kata je sledecim rechima zabranila advokatu da uplice 'njenog' sina u sudjenje>nesto tipa neces njega izvoditi da svedochi. (ako se varam, izvinjavam se)a onda vidimo klinche koje ima < 2 god :blink: wtf? kako k vragi dete moze uopste i na kakav nachin biti ukljucheno u celu prichu oko procene njenog karaktera. kao u fazonu, chekiraju dal su mu pelene suve i dal jede redovno

Link to comment

klinche ima 2,5 godine.vjerovatno je advokat planirao da klinac kaze kako je kata super-mama, nikad ne zaboravlja na njega, dobro se brine, bla bla... tako nesto, na osnovu chega bi lejdis en djentlmen of d djuri svatili kako je ona 1 kvalitetna osoba, sto bi moglo da utice na smanjenje kazne. valjda

Link to comment
klinche ima 2,5 godine.vjerovatno je advokat planirao da klinac kaze kako je kata super-mama, nikad ne zaboravlja na njega, dobro se brine, bla bla... tako nesto, na osnovu chega bi lejdis en djentlmen of d djuri svatili kako je ona 1 kvalitetna osoba, sto bi moglo da utice na smanjenje kazne. valjda
ok, 2,5 godine. i dalje ne menja stvar. jbg, nemam decu al nekako kontam da u to doba pochinju da sklapaju malo vece rechenice. misim, svedochenje :blink: po meni glup propust. a ovamo se ubishe od povezivanja detalja itd.
Link to comment

hm... sta znam, valjda su planirali da sjedi tamo, bude sladak i na pitanje da li je tvoja mama ubica - on odmahne glavom :Dedit: mala ispravka

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
hm... sta znam, valjda su planirali da sjedi tamo, bude sladak i na pitanje da li je tvoja mama ubica - on odmahne glavom :D
i odsechnim pokretom ruke zatrazi svoju bochicu :lol: Edited by pcelica
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...