Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

nije meni zao alex jer je bila nesto pretjerano bitna za prichu, samo je simpaticna :) ne vjerujem da je ben ubio nadiu. makar se nadam. ben nije toliko zao. a hurley im je trebao valjda zato sto on zna koje je poslednje poznato boraviste setajuce kolibe, s obzirom da je nisu nashli na onom mjestu gdje su je locke i ben vidjeli. uh.bash mi je milo shto je smokey ubio onog glavatog tupavog marinca, kakoseonozvashe. steta sto ga ben nije ubio, though, to bi bilo mnogo kulje...

Link to comment
Nije mi jasna Hurley situacija, šta će im baš on?
secas se da hurley "nanjusi" kolibu a da ni ne zna sta trazi. mozda sve to ima veze sa brojevima i drugarom iz ludaje.sta god da je, svidja mi se da non-pc lik ima ulogu predvodnika. big is beautiful, jea :-)

nije meni zao alex jer je bila nesto pretjerano bitna za prichu, samo je simpaticna :) ne vjerujem da je ben ubio nadiu. makar se nadam. ben nije toliko zao. a hurley im je trebao valjda zato sto on zna koje je poslednje poznato boraviste setajuce kolibe, s obzirom da je nisu nashli na onom mjestu gdje su je locke i ben vidjeli. uh.bash mi je milo shto je smokey ubio onog glavatog tupavog marinca, kakoseonozvashe. steta sto ga ben nije ubio, though, to bi bilo mnogo kulje...

mislim da je weenie u pravu za nadiu. benri je to, pa cak i kad svira rahmanjinova. i to stvarno svira, proveravala sam :-)

benri je, pretpostavljam, stigao u tunis bas kao i polarni meca.ali zasto ne ubija widmora? mislim, kapiram da ga ne ubija da bismo gledali jos dve sezone, ali sad mi tek ne pije vodu ona stara teorija da je njegova annie pennyna sestra koju su u dalekoj proslosti poslali na ostrvo da se leci.i jel ovaj kimi kapetan ili sam ja corava kod ociju?zao i meni alex jer je slatka, ali bih vise volela da nekako mama bude ziva.i taman sam se ponadala da smo se resili kler, kad ono ispocetka. jebote, zena ima devet zivota.i sta je dragom doktoru? mozda to ima veze sa onim injekcijama koje su mu davali dok je bio kod benrija?

i da, naravno, savrsena epizoda.

Link to comment

sjajna epizoda!i ispostavlja se da je ona skorasnja time-loop teorija skoro u potpunosti tacna, sto me navodi na ideju da je to nekako procurelo iz same ekipe

Link to comment

benri je, pretpostavljam, stigao u tunis bas kao i polarni meca.ali zasto ne ubija widmora? mislim, kapiram da ga ne ubija da bismo gledali jos dve sezone, ali sad mi tek ne pije vodu ona stara teorija da je njegova annie pennyna sestra koju su u dalekoj proslosti poslali na ostrvo da se leci.i jel ovaj kimi kapetan ili sam ja corava kod ociju?zao i meni alex jer je slatka, ali bih vise volela da nekako mama bude ziva.i taman sam se ponadala da smo se resili kler, kad ono ispocetka. jebote, zena ima devet zivota.i sta je dragom doktoru? mozda to ima veze sa onim injekcijama koje su mu davali dok je bio kod benrija?

-I ja se nadam da je Mira ziva, obecali su da cemo videti njenu pricu bila ziva ili mrtva.-Mozda prosto ne moze da ga ubije, kao sto Majkl nije mogao da se samoubije, ili mu je potreban zbog necega...-Ni meni vise ne pije vodu to o Ani. -Sledeca epizoda je doktorova pa cemo videti sta mu je, ali nema mi to puno smisla posto znamo da je preziveo i otisao sa ostrva...I da, sjajna epizoda, ne pamtim ovako dobru.Izmedju ostalih, i scena sa smokijem je fenomenalna. Edited by mr@ki
Link to comment
-Sledeca epizoda je doktorova pa cemo videti sta mu je, ali nema mi to puno smisla posto znamo da je preziveo i otisao sa ostrva...
po nekim sneak peak previews-ima

puknulo mu slepo crevce :(

Link to comment

benov hall9000 glas u vidmorovom apartmanu je :wub: navijala sam za protiv teleportacije, ali izgleda da linija ostvo-tunis radi punom parom

-Mozda prosto ne moze da ga ubije, kao sto Majkl nije mogao da se samoubije, ili mu je potreban zbog necega...
mozda samo zna da je ovaj u buducnosti ziv
Link to comment

Vredelo je mesec dana cekanja na ovu epizodu. Uz onu Dezmondovu matriksoidnu, ubedljivo najbolja! :Hail:

... i taman kada se ucini da Ben postaje heroj-osvetnik, u trenutku kada Said pristaje da radi za njega pojavi mu se onaj prepoznatljivi podli osmeh na licu. :Hail:

Link to comment

... i taman kada se ucini da Ben postaje heroj-osvetnik, u trenutku kada Said pristaje da radi za njega pojavi mu se onaj prepoznatljivi podli osmeh na licu. :Hail:

O, da, sjajan detalj :)Benri je očigledno izmanipulisao Saida, a meni je u prvom trenutku delovalo kao da je on i ubio Nađu (samo on bi imao motiv), ali imajući u vidu to da je izašao iz pustinje taman kad je Said pričao na TV-u o sahrani, teško da je mogao to da izvede.Opet, ko zna gde je bio između Ostrva i Sahare, i koliko je tu vremena prošlo. Said i ostali su se već ranije vratili. Ona jakna koju Ben nosi (Dharma, Halliwax) je neobična za tropsko ostrvo.
Link to comment
Opet, ko zna gde je bio između Ostrva i Sahare, i koliko je tu vremena prošlo. Said i ostali su se već ranije vratili. Ona jakna koju Ben nosi (Dharma, Halliwax) je neobična za tropsko ostrvo.
Predpostavljam da je dosao sa Orchid stanice, posto nosi Halliwaxovu jaknu.Halliwaxa smo videli samo u Orchid orientation filmu.(u ostalim filmovima je koristio druga imena poput Marvin Candle i Mark Wickmund)
Link to comment
jeste dobra! :wub: dva kratka pitanja ;)1. priroda island-tunis ekspresa?2. sto se ben isprljao da bi dozvao smoukija ?
1. Teleport Orchid stanica - Sahara, predpostavka...2. Mozda su se malo... pocerupali. :DSalu na stranu, ko zna gde je isao (u Orchid?) i kroz kakve je tunele prolazio...
Link to comment

solidna epizoda, mada loshija od proshle. kate pojachano smara, though. trebalo bi je eliminisati

moze li biti da su nam nagovjestili da ce jin zapravo ostati na ostrvu?

Link to comment

Koja je bila svrha ove epizode? Mislim, osim da vredja intelegenciju ljudi sa navodnim sweepovima NY Gaysa protiv Red Soxa.*

Jacob je Jackov cale??? Pretpostavljam da se ova romansa izmedju Jacka i Kate :bljuv: desava pre onog flash forwarda koji smo videli na kraju trece sezone.

* ovo je interna doskocica

Link to comment

pa dobro, nije bilo bash toliko loshe.

ako nista, kler je nestala. mozda je chak i ubijena!da, ovo se deshava prije onog ff iz trece sezone. to o pobjedi yankeesa protiv bilo koga sluzhi da se odredi otprilike o kojoj se godini radi. na netu nadjoh da se ta utakmica (ili ta plej of serija, sta god) igrala 2007. ne vjerujem da je jacob jackov stari. mislim da cemo u sledecoj epizodi konacno saznati ko je jacob

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...