Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

A šta mislite da se u stvari desilo s avionom i otkud

"pronađena olupina"?

 

Pošto se mnogi oslanjaju na "nije pitanje GDE je ostrvo, već KADA je." vremensku zavrzlamu, jedna od teorija je da je Dezmondovo kašnjenje sa ukucavanjem passworda (niza brojeva) dovelo do toga da se avion "duplira" u kontaktu "normalne dimenzije" sa "dimenzijom ostrva" (bile one vremenske ili prostorne).Jedna "kopija" je pala na ostrvo, a druga tamo pod morem gde su je pronašli.Jedino što tu odskače je da pod vodom nije originalni pilot leta 815 (jer nema burmu).Sve mi se nekako uobličava u dnu mozga, da će na kraju cele serije svi preživeli da se ukrcaju u neki volšebno sastavljen okeanik 815 (koji će voziti neko od njih) i da se, vrativši se u "normalno vreme" sruše gde su se već srušili, da su svo vreme bili u nekom vremenskom "džepu""The circle is complete"

Edited by ion
Link to comment

pronadjena olupina - vjerovatno otuda shto je neko (abaddon?) postavio tu, da bi svi mislili da su svi putnici tog leta mrtvi.

Mislim da bi to bilo "najbednije" :P rešenje u duhu "ovozemaljskih zavera"Voleo bih da su tvorci serije malo inovativniji.
Link to comment
najbednije ali i najjednostavnije
Pa, ono, baš i ne priželjkujem "najjednostavnije" rešenje u vidu samo tamo nekog eksperimenta, već neko koje će zadovoljiti i moju glad za misterijama (makar do izlaska X-Files 2 :) ).Ono mi se ne uklapa u "Smokija", glasove, Dezmondovu "vidovitost", različitost vremena, priviđenja..Jedino ako na kraju ne kažu "sve to su bile samo halucinacije".Onda bih stvarno bio razočaran. Edited by ion
Link to comment
Pa, ono, baš i ne priželjkujem "najjednostavnije" rešenje u vidu samo tamo nekog eksperimenta, već neko koje će zadovoljiti i moju glad za misterijama (makar do izlaska X-Files 2 :) ).Ono mi se ne uklapa u "Smokija", glasove, Dezmondovu "vidovitost", različitost vremena, priviđenja..Jedino ako na kraju ne kažu "sve to su bile samo halucinacije".Onda bih stvarno bio razočaran.
heh, ja bi pak bio razocaran da bude nesto previse fantasticno :Dsto se aviona tiche, ja nisam uopste razmishljao sta bi to moglo da bude, jer mi se chini da je potpuno izvjesno da je taj drugi avion 'podmetnut'. i meni se tako svidja. uostalom, pilot pravog 815 i ovog pronadjenog nisu isti...
Link to comment

VI sezonanajavili su (pre-štrajka-a-posle-finala-III-sezone)3 sezone po 16 epizoda tj 48 epizoda, do kraja serijedakle do 2010.Samo da se zna, to tada su serijali imali po 23/24 epizode

Link to comment

Raspored emitovanja preostalih epizoda IV sezone:epizoda 5: 28 februarepizoda 6: 6 martepizoda 7: 13 martepizoda 8: 20 mart pauzaepizoda 9: 24 aprilepizoda 10: 1 majepizoda 11: 8 majepizoda 12: 15 majepizoda 13: 22 maj (finale)puštaju za prvi majništa im nije sveto. Zar oni ne misle na nas koji mozda odemo negde gde nema racunara ^_^

Edited by eye of the beholder
Link to comment

Ne znam kako da ti odgovorim,ova sto ide 22 majato je finale a (uglavnom)finale ide sa dve spojene epizodeSpominjali su, dal ovi sa foruma ili ovi sto prave seriju da zbog strajka VI serijal budemo uskraceni za neke epizode ... mozda je to, to!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...