Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

aha. to je flesbek, kad je tek poceo da radi za suninog oca. secas se da kaze da je u braku samo dva meseca. a i nesto mladje izgleda, a i mobili mi je malo out-of-date :D
Pandu je poklonio nekakvom Kinezu, ambasadoru, sta li, cija se cerka poradjala a secam se da je kod Suninog oca poceo da radi kao vratar.Nesto mi tu vremenski ne odgovara, ako je tako kako kazes. Nekako je sve zbrzano (to sa poslom vratara, preko hitmana do muza koji bez s tatinom cerkicom).
Link to comment
Pandu je poklonio nekakvom Kinezu, ambasadoru, sta li, cija se cerka poradjala a secam se da je kod Suninog oca poceo da radi kao vratar.Nesto mi tu vremenski ne odgovara, ako je tako kako kazes. Nekako je sve zbrzano (to sa poslom vratara, preko hitmana do muza koji bez s tatinom cerkicom).
jeste ambasadoru, i prenosi mu pozdrave i cestitke suninog oca. a vratar je bio pre svadbe, posle je odmah krenuo da radi nesto "ozbiljnije" i pre nego sto je okrvavio ruke.
Link to comment

E stvarno, ovo sa preklopljenim FF i FB im i nije trebalo, malo je bezveze... poceli su i u montazi da nas zavlace :P Al' dobro skoro smo saznali ko su Oceanic 6.Kada se pojavio Hugo kod Sun, shvatio sam da njegov trip sa Carlijem nisu razradili od prve epizode u ovoj sezoni, pfff. A novi likovi samo nicu... taman da pomenem kako je glumac iz cuvene "Niki i Paulo" epizode za hejt iz prosle sezone, izjavio nedavno da je obozavalac serije i da bi se rado pojavio ponovo :D

Edited by Takeshi
Link to comment
U pravu si!Ako je les pokopan u USA, onda pretpostavljam da je poginuo na povratku kuci.
I ja isto, mislim da gine vec u sledecoj epizodi.Na spomeniku stoji 22. 9. 2004. pa predpostavljam da su po odlasku sa ostrva rekli kako je poginuo prilikom para aviona.Samo mi nije jasno kako San u tom slucaju objasnjava da je zatrudnela na ostrvu...
Link to comment

Sad nesto razmisljam, mozda Dzin uopste i nije mrtav, vec San place na njegovom laznom grobu svesna da ga nikad vise nece videti, jer se nece vratiti na ostrvo...Sta ako je ta osoba za koju u trejleru kazu da gine u sledecoj epizodi recimo Kler?To bi isto imalo smisla, posto je mali Aron kod Kejt...

Link to comment

Mislim da preskačete jednu stvar.Džek je rekao da je pad aviona preživelo njih OSAMa da su njih šestoro došlo sa ostrvai postali O6I za sad znamo PETORO koji su se vratiliHugo, Jack, Sayid, Kate i Sun.jer smo njihove FW gledaliostaje da saznamo ko je 2 nisu preziveli ...

Link to comment
Džek je rekao da je pad aviona preživelo njih OSAMa da su njih šestoro došlo sa ostrvai postali O6ostaje da saznamo ko je 2 nisu preziveli ...
Važnije, ostaje da saznamo zašto su uopšte to dvoje dodatnih pominjali. Zar im nije jednostavnije da kažu "dobar dan, pao avion, nas šestoro preživelo" nego neke komplikacija oko toga kako i zašto su to dvoje poginuli posle pada?
Link to comment
Važnije, ostaje da saznamo zašto su uopšte to dvoje dodatnih pominjali. Zar im nije jednostavnije da kažu "dobar dan, pao avion, nas šestoro preživelo" nego neke komplikacija oko toga kako i zašto su to dvoje poginuli posle pada?
to je pitanje (sa kojim cemo bojim se uci u V sezonu <_< )
Link to comment
Važnije, ostaje da saznamo zašto su uopšte to dvoje dodatnih pominjali. Zar im nije jednostavnije da kažu "dobar dan, pao avion, nas šestoro preživelo" nego neke komplikacija oko toga kako i zašto su to dvoje poginuli posle pada?
Ako su mogli da precute za ostale prezivele na ostrvu, za to dvoje ocigledno nisu... verovatno su poginuli u odlasku sa ostrva. Gde/kako/zasto, saznacemo.Za sada su najozbiljniji kandidati, Kler (ako je vec Aron kod Kejt) i od ove poslednje epizode, Jin.
Link to comment
Mislim da preskačete jednu stvar.Džek je rekao da je pad aviona preživelo njih OSAMa da su njih šestoro došlo sa ostrvai postali O6I za sad znamo PETORO koji su se vratiliHugo, Jack, Sayid, Kate i Sun.jer smo njihove FW gledaliostaje da saznamo ko je 2 nisu preziveli ...
Aaron je 6. Edited by Feindouno
Link to comment
ako je jin poginuo bezuspjesno pokusavajuci da spasi clair, njegova zrtva nije bila uzaludna
Uh, evo suza mi je krenula na taj rasplet :cry: Ja sam imao savrsen domacica-varjaca latino-sapunica momenat za vreme poslednje epizode... kad se Sun poradjala, sestra pokazuje bebu, a ja zakljucujem genijalno kako je tamnoputa jer je Michael otac :lol: Edited by Takeshi
Link to comment
Aaron je 6.
Kako Aron kad nije bio u avionu, bar ne zvanicno :) Mozda Majk... pa njemu ide Dzek na grob jer ga niko i tako ne voli blabla... al to cemo saznati u VI sezoni verovatno
Link to comment

Bravo. Kakav cliffhanger, kakva napetost, jedva cekam da opet.... :yawn2:

Realno "Majklkevin" je/bi trebao biti ubiven samo zbog smaranja, Boze, kako je dosadan to je neverovatno. Epizoda nam OPET nista ne otkriva (osim da je Majklkevin u stanju da nadmasi smaranje koje je prezentirao u prve 2 sezone), zasto nismo videli ko je ubio Miru i Karla (makar neki hint, mada Ben ih je tamo poslao, logicno bi bilo - Others)... mogli su jos nesto da objasne, posto sledi pauza, da imamo materijal za prezvakavanje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...