Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

ih da si ti meni ziv i zdravbrojeve su "preskocili" kad je eksplodiralo sklonistePoslužili su da nas navuku na koje kakve teorijea onda kada nisu znali šta sa njima... :kaboom:

Link to comment
ih da si ti meni ziv i zdravbrojeve su "preskocili" kad je eksplodiralo sklonistePoslužili su da nas navuku na koje kakve teorijea onda kada nisu znali šta sa njima... :kaboom:
pa znam, ali valjda i dalje imaju neki smisao?! jebemu, morace to objasniti... mislim, valjda ce morati :blink:
Link to comment
Znamo jos odavno kad ce se ovo privesti kraju, u maju 2010.Ben svakako nije jedan od oceanic 6, a nesto mislim

da nije ni pobegao sa ostrva, vec da odlazi i dolazi po potrebi.Verovatno opet vodi glavnu rec tamo.

Said je kod Bena u kuci pronasao u skrivenom odeljku gomilu laznih pasosa i stranog novca. Izgleda da Ben redovno odlazi-dolazi na ostrvo. :huh: I kasnije Said radi za njega kao nevoljno, ali ga ovaj ubedjuje da je to zbog prijatelja i da se seti sta su ovi koje "eliminise" sa spiska njima radili.

Link to comment
:yawn2: Edit: Odnosi se na episodu No. 4, naravno.
Jeste, prilično. Očekivao sam do kraja da beba bude ko zna šta, neki mutant, nešto... kad ono mnjah.Pošto je treća sezona razrešila najglavniju od svih glavnih misterija - ko je otac Sunine bebe - četvrta će se očigledno baviti pitanjem očinstva (i materinstva) Kejtine bebe. Jedva čekam. <_<
Link to comment
producenti su podvukli vaznost orchid station videa, to je onaj klip u kome darma radi eksperiment sa zecevima
Da, i to su doveli u vezu sa sledećom, Dezmondovom epizodom, koja se bavi putovanjem kroz vreme.Toliko o tome da su time-travel teorije odbačene.Ajde što se dva ista zeca pojave u tom videu (jedan je drugi iz budućnosti), ali zašto jedan pada sa plafona, to nikako ne mogu da shvatim. :huh:
Link to comment

pa da, pominje se kazimirov efekt, vikipedija o njemu ima par stvari od kojih su neke razumljive laicima* (i ticu se se putovanja nadsvjetlosnom brzinom) :D/mislim, na nivou dovoljnom za pracenje serije

Edited by morgana
Link to comment

...prestanite da gledate na vreme...koliko je pocetak serije obecavao, toliko se pretvorila u najgore sranje koje sam u zivotu gledao, sa najglupljim krajem u istoriji najglupljih krajeva glupih serija...

Link to comment

.. ovo za Aarona sam znao jos u 3 minutu epizode tu jednostavno nije bilo iznenadjenja.

 

Jedino iznenadje je da je zvanicno OSMORO prezivelo pad

ali se samo šestoro vratilo/preživelo..

to je vrlo interesantno, uzevši u obzir da ih je Sojer opisao kao ovce ...

 

Kejt u kompletiću nikad lepša :wub:

 

A i onaj "kinez"..što nije trazio4,8 milionaili8,15 milionanego bas 3,2miliona

da li je Lok konacno poludeo ili je konacnosmislio pametn plan?

Link to comment
producenti su podvukli vaznost orchid station videa, to je onaj klip u kome darma radi eksperiment sa zecevima
meni jr taj video na jubitu izgledalo previse pajtonovski. mada eto ipak videlli smo taj bicikl ponovo u 3 epizodi.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...