Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

Taze vesti. Bice pauza najmanje mesec dana nakon ovih 8 epizoda... pa koliko sastave novih epizoda u medjuvremenu. -_-
pa dobro, vec su rekli i ranije da ce biti pauza posle ovih osam, vazno je da su pisci konacno pobedili.malo off topikali mi zanimljivo da je malo scenarista koji nisu prezadovoljni dilom, mnogo se vise bune producenti (ima super tekst na slate.com, koga zanima)ima nade za male mrave.
morgana Posted Yesterday, 21:56 ne, ipakali znam da je epizoda saidocentricna i znam sta je radio proslog ljeta. i sta ce da radi. previse znam.
najzad. najzad.said je bog.a kad je tu said, bice tu i malo klensija :wubic:
Link to comment
ne, ipak ali znam da je epizoda saidocentricna i znam sta je radio proslog ljeta. i sta ce da radi. previse znam.
zasto proslog leta?cini mi se da je sve vezano za saida u ovoj epizodi futureflash
Link to comment

opa..

ispada da je Ben jedan od "oceanic 6"mada sumljam da bi mu se svidela ćinjenica da je postao "celebrity" a i samim tim otpadaju tvrdnje da su Sun i Jin jedni od O6

epizoda je pocela dobromedjutim nisu ispratili bas najboljeali ok

sta zakljucujemo sa onim "Payload"?pola sata zakašnjenja :huh:

Link to comment
zasto proslog leta?cini mi se da je sve vezano za saida u ovoj epizodi futureflash
ma referenca na film 'znam sta ste radili proslog ljeta', u pravu si za ff :)
opa..

ispada da je Ben jedan od "oceanic 6"mada sumljam da bi mu se svidela ćinjenica da je postao "celebrity" a i samim tim otpadaju tvrdnje da su Sun i Jin jedni od O6

epizoda je pocela dobromedjutim nisu ispratili bas najboljeali ok

sta zakljucujemo sa onim "Payload"?pola sata zakašnjenja :huh:

ben nije jedan od oceanic 6 jer nije bio u avionu.

vrijeme na ostrvu tece sporije. to mozda ima veze sa magnetizmom? zasto se sifra u kompjuter u hecu unosila na 108 minuta?jel poznaje said naomi? cini se da da.naomi i elza vjerovatno imaju istog poslodavca, sudeci po narukvicamaitd. super epizoda.

Link to comment

Znao sam za koga Said radi i pre nego što je progovorio. evilsmile.gif Ko je taj R. G. sa narukvice, pretpostavljam da nije Abaddon? Komplikacija do komplikacije, a najkasnije od pete ćemo gledati i Dezmonda na brodu... izgleda da autori nemaju nameru uskoro da krenu da privode ovo kraju, a što kasnije počnu to će im teže biti da naprave ne-imbecilan rasplet.

Link to comment
Komplikacija do komplikacije, a najkasnije od pete ćemo gledati i Dezmonda na brodu... izgleda da autori nemaju nameru uskoro da krenu da privode ovo kraju, a što kasnije počnu to će im teže biti da naprave ne-imbecilan rasplet.
Znamo jos odavno kad ce se ovo privesti kraju, u maju 2010.Ben svakako nije jedan od oceanic 6, a nesto mislim

da nije ni pobegao sa ostrva, vec da odlazi i dolazi po potrebi.Verovatno opet vodi glavnu rec tamo.

Link to comment

Nešto sumljam da ce iko vratiti na ostrvo kada svi (naši) odu sa njega..a i otkud znamo kako ce Ben da izadje sa ostrva ..

Edited by eye of the beholder
Link to comment

Sayid je mama... epizoda je govno... i svaka napredna kapiram da ce biti sve veca jer ja zaista vise ni ne znam sta ja ono tacno cekam da se razotkrije iz prve sezone :blink: ono, i dalje ne kapiram sta je to sa brojevima, recimo...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...